Gwiazdy

Klara Lewandowska ćwiczy zamiast swojej mamy. Fanka: "To maleństwo ćwiczy lepiej niż ja"

Gwiazdy

Bartosz Krupa/East News

Ania Lewandowska niecały miesiąc temu urodziła drugą córeczkę, Laurę. Póki co dla Lewandowskiej jest za wcześnie na powrót do ulubionych treningów. Wyręcza ją więc starsza córeczka, Klara. Wykonanie przez małą popularnych "burpeesów" zawstydziłoby niejednego miłośnika fitnessu.

Klara Lewandowska ćwiczy z mamą

Klara Lewandowska 4 maja obchodziła swoje trzecie urodziny. Z tej okazji dla córki sportowców - Ani, mistrzyni w karate tradycyjnym, i Roberta, piłkarza, przygotowano małą imprezę. Lewandowska podzieliła się zdjęciami z przyjęcia na Instagramie. Nie zrezygnowała ze świętowania urodzin córeczki pomimo zaawansowanej ciąży. Co jednak najistotniejsze, Lewandowska urodziła jeszcze w tym samym miesiącu, co na pewno stanowiło dla Klary najlepszy możliwy prezent urodzinowy.

Mała nie odstępuje swoich rodziców na krok. Także podczas treningów. Co prawda Ania nie może jeszcze wrócić do swojej stałej aktywności fizycznej - na to jest jeszcze zdecydowanie za wcześnie - ale zachęca do aktywności swoją starszą córeczką. To właśnie Klara wykonuje ulubione ćwiczenia mamy.

Ania umieściła właśnie filmik, na którym dziewczynka wykonuje popularne "burpeesy" - ćwiczenie, które angażuje mięśnie w niemalże wszystkich partiach ciała. Zdarza się, że wykonywanie go sprawia trudność nawet dorosłym. Klara zaś wydaje się robić to bez problemów, szybko, regularnie i bez oznak zmęczenia. Widać, że dziewczynka zasób energetyczny odziedziczyła po niezwykle utalentowanych i pracowitych rodzicach.

Klara Lewandowska ćwiczy z tatą

Klara w treningach pomaga nie tylko swojej mamie, ale i sławnemu tacie. Robert kilka miesięcy temu również udostępnił filmik, na którym robi pompki, trzymając małą na plecach. Trzeba przyznać, że to niezwykle słodki widok, a dla samego taty zapewne także najsłodszy ciężar.

Kto wie, może Klara pójdzie w ślady rodziców i zostanie sportowcem? Predyspozycje genetyczne ma na pewno, więc kto wie?

Zobacz także:

Weronika Rosati boi się o bezpieczeństwo swojej rodziny w Los Angeles. "W nocy spakowałam nasze rzeczy"

Radosław Majdan sprawił Małgosi wyjątkowy prezent urodzinowy! "Spędziliśmy prawdopodobnie ostatnie spokojne chwile"

Mikołaj Roznerski odwołał ślub z Adrianą Kalską. Wiemy, dlaczego podjął taką decyzję

Autor: Anna Mierzejewska

Pozostałe wiadomości