Gwiazdy

"Sukces czy porażka?" Co z cyklem Ani Lewandowskiej w Dzień Dobry TVN "Sztuki walki"?

Gwiazdy

Aktualizacja:

Anna Lewandowska dołączyła niedawno do ekipy Dzień Dobry TVN z programem "Sztuki walki". W mediach pojawiły się plotki dotyczące tego, czy program Ani to sukces, a może... porażka? Agnieszka Jastrzębska wyjaśniła wszystko!

Zobacz też: Lewandowska to królowa polskiego Instagrama. Zdradziła swój sekret: "Jest jedna podstawowa zasada!"

Anna Lewandowska dołączyła niedawno do ekipy Dzień Dobry TVN z programem "Sztuki walki". Cykl poświęcony jest wyjątkowym kobietom, które pokazują, że w grupie są silniejsze, że się inspirują i motywują nawzajem. Bohaterkami cyklu Ani Lewandowskiej są kobiety, o których się głośno nie mówi, a Ania bardzo chciała to zmienić! Takiego programu jeszcze nie było! Anna Lewandowska gościła w swoim programie m.in. matki, które odsiadują wyroki w więzieniu, mamy, które przez trudną sytuacją życiową trafiły do Domu Samotnej Matki czy Amazonki - kobiety, które są po amputacji piersi.

Czy program Ani Lewandowskiej to sukces czy porażka? Takie pytanie pojawiło się w magazynie "Flesz". My znamy odpowiedź na to pytanie:

Z tego, co wiemy, program Ani to sukces! Bo rzeczywiście wyniki oglądalności i odzew widzów, jest doskonały! - powiedziała Agnieszka Jastrzębska w Dzień Dobry TVN.

A wam jak się podoba program "Sztuki walki" Anny Lewandowskiej? Zmotywował was do działania?

Zobacz też:

Anna Lewandowska pokazała twarz Klary!

Pozostałe wiadomości