Gwiazdy

Anna Lewandowska po narodzinach Klary czuje większą presję?

Gwiazdy

Aktualizacja:

Ania Lewandowska, Maria Sadowska i Małgorzata Kożuchowska opowiedziały o tym jak ich zdaniem wygląda kobiecy sukces. Jak wiele kobieta musi poświęcić, by osiągnąć zamierzony cel?

Zobacz też:

Czy karmić piersią w miejscu publicznym? Olga Kalicka jednym zdjęciem wywołała burzę

Jedną z najbardziej znanych kobiet sukcesu w Polsce jest Anna Lewandowska. Trenerka i motywatorka udowadnia, że można pogodzić życie rodzinne z życiem zawodowym, choć nie zawsze jest to łatwe.

My kobiety powinnyśmy się wspierać, motywować, inspirować do działania - powiedziała Anna Lewandowska w rozmowie z Dzień Dobry TVN.

Ania Lewandowska czuje, że ma do spełnienia misję. Czy odczuwa presję?

Czuje tę misję (...) Sama noszę ze sobą bagaż pewnych przeżyć, doświadczeń, jestem sportowcem, więc wiem że mogę tej mojej energii trochę oddać innym - dodała Ania Lewandowska.

Wydawało się, że po urodzeniu Klary, Ania Lewandowska nie będzie miała wystarczająco dużo czasu, by oddawać się z pasją życiu rodzinnemu i pracy. Stało się zupełnie inaczej - Ania zyskała jeszcze więcej energii i dostała "energetycznego kopa". Wydarzeniem, które dodało jej sił i motywacji do działania, były właśnie narodziny jej córeczki.

W materiale Dzień Dobry TVN o swoim sukcesie opowiedziały również Maria Sadowska i Małgorzata Kożuchowska.

Więcej:

    Pozostałe wiadomości