Gwiazdy

Ania Karwan powraca z nową płytą. "Poczułam, że potrzebuję transformacji"

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch
Ania Karwan o nadchodzącej nowej płycie
Ania Karwan o nadchodzącej nowej płycieDzień Dobry TVN
wideo 2/5

Ania Karwan utworem "Swobodnie" zapowiada drugi album, który ukaże się jeszcze w tym roku. Płyta ma zostać wydana jesienią. Czego możemy się spodziewać? Jak przyznaje artystka, to całokształt ostatnich lat pracy oraz zmian. - Zdałam sobie sprawę, że są w moim życiu ludzie, którzy nie powinni już ze mną iść - mówiła wokalistka w Dzień Dobry TVN.

Ania Karwan – nowa płyta

Wokalistka po przerwie wraca w tym roku z nowym albumem. W czasie pandemii pracowała nad kolejnymi utworami. Jak przyznała, będą one nieco inne, gdyż odzwierciedlają to, co obecnie gra jej w duszy.

- Zdałam sobie sprawę w ostatnich dwóch latach, że to, co jest mi najbliższe, to człowiek i prawda. Ja się fantastycznie czułam w swojej skórze dwa czy trzy lata temu, w pięknych stylizacjach, w takim bogatszym wizerunku. W pewnym momencie jednak zdałam sobie sprawę, że nie jestem tą samą osobą, którą znają na co dzień moi przyjaciele i rodzina. Czułam się nieuczciwa wobec siebie i fanów. Potrzebowałam takiej synchronizacji i poczułam, że potrzebuję transformacji - mówiła Ania Karwan w Dzień Dobry TVN.

Jak dodała, w pandemii dała sobie przestrzeń na błędy. Po latach spędzonych na scenie w dojrzałości i gotowości teraz nabiera odwagi do prezentowania i dzielenia się swoimi autorskimi tekstami oraz kompozycjami. Na nowej płycie ukaże swoje prawdziwe "ja".

- Cieszę się, że nabrałam odwagi, żeby usiąść i powiedzieć, że ja nie wiem, czy to będzie dobre. Zamknęliśmy się w studio z całym moim zespołem. Ta pandemia trochę nas zmusiła do tego, żebyśmy ograniczyli towarzystwo. Przyznaję, że w ten ostatni czas zdałam sobie sprawę, że są w moim życiu ludzie, którzy nie powinni już ze mną iść. Poczułam, że ten płaszcz do mnie nie pasuje - wyjaśniła piosenkarka.

Ania Karwan na scenie Dzień Dobry TVN

Ania Karwan na naszej scenie zaśpiewała premierowo numer "Swobodnie". Utwór pomaga rozwiać wątpliwości, puste słowa, obietnice i dalej nieustannie dążyć do pełni szczęścia, nawet w pojedynkę.

Zobaczcie ten wykon. Jak wam się podoba?

Ania Karwan w piosence „Swobodnie”
Ania Karwan w piosence „Swobodnie” Źródło: Dzień Dobry TVN

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Jerzy Dudek/East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości