Gwiazdy

Ania Kalczyńska wybrała aktywne wakacje w otoczeniu natury. "Dookoła pusto, pięknie i ponadczasowo"

Gwiazdy

Dzien Dobry TVNBartosz Krupa/East News

Wakacje ruszyły pełnią parą, a pogoda sprzyja turystom. To zatem najlepszy czas, aby zregenerować swoje siły i wypocząć od zgiełku miasta w otoczeniu pięknej natury. Idealny sposób na wypoczynek znalazła nasza prowadząca, Ania Kalczyńska. Dziennikarka wybrała się na rodzinny urlop po okolicach Dolnego Śląska. Jak spędza wolne chwile?

Wakacje szlakiem Ani Kalczyńskiej

Ania Kalczyńska zdradziła nam, gdzie wybrała się na rodzinne wakacje. Dziennikarka przyznała, że wraz z bliskimi wyruszyła w podróż kamperem po okolicach Dolnego Śląska. W tym roku nasza prowadząca postawiła na aktywny wypoczynek.

Jeździmy oczywiście rowerami, zwiedzając przy okazji małe i urocze miejscowości Dolnego Śląska i odkrywając uroki lokalnych kempingów, ponieważ podróżujemy Kamperem

– powiedziała Ania.

Dziennikarka wakacyjne przygody rozpoczęła od wspinaczki na Śnieżkę, a następnie udała się do czeskich Teplic, gdzie wraz z bliskimi zatrzymała się nieopodal Skalnego Miasta. Tam rodzina miała okazję podziwiać niezwykłe formy piaskowców, które przez wieki inspirowały artystów, pisarzy, malarzy. Jak przyznała Anna, w tym miejscu bywał kiedyś Johann Wolfgang von Goethe. Podczas wycieczki nasza prowadząca zwiedziła także średniowieczne zamki, Bolków, Świnę i Książ, a także kopalnię złota w Złotym Stoku oraz pijalnię Wód w Kudowie Zdroju.

W planach mamy jeszcze Szczeliniec, najwyższą górę Gór Stołowych i inne atrakcje lokalne. Dzisiaj wypoczywamy na miejscowej plaży nad Zalewem Radkowskim, gdzie ustawiono dmuchane zabawki i wodne atrakcje dla dzieci

– dodała Anna.

Wakacyjny relaks gwiazd

Czas na chwilę relaksu zarezerwowały sobie także inne gwiazdy. Na wycieczkę po Polsce wybrały się m.in. Małgorzata Kożuchowska oraz Kasia Kowalska. Zarówno aktorka, jak i wokalistka błogi czas spędzają nad pięknym Bałtykiem. Podobny kierunek obrał Filip Chajzer, który postawił na aktywny urlop w Jastarni.

Wyświetl ten post na Instagramie.

#polskiemorze

Post udostępniony przez Kasia Kowalska_Official (@kasia_kowalskaofficial)

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00.

Zobacz też:

Daria Widawska przeszła na dietę Adele. "Tracę kilogramy i bardzo dobrze się z tym czuję". Ile aktorka już schudła?

Agnieszka Kaczorowska-Pela o kolejnej ciąży. "Chcemy, aby Emilka miała rodzeństwo"

Traumatyczne wspomnienie Maryli Rodowicz. Piosenkarka opowiedziała o próbie gwałtu

Autor: Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

Pozostałe wiadomości