Gwiazdy

Ania Blush na scenie Dzień Dobry TVN. Posłuchajcie nowego singla finalistki programu X Factor

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch
Ania Blush w piosence „Bez planu”
Ania Blush w piosence „Bez planu” Dzień Dobry TVN
wideo 2/19

Ania Blush to artystka, która na swoim koncie ma wiele sukcesów. Energiczna i pozytywnie nastawiona do życia wokalista właśnie zaczęła prace nad autorskim materiałem. Na scenie Dzień Dobry TVN zaśpiewała utwór "Bez planu". Jak wam się podoba?

Ania Blush – kto to?

Ania Blush, a właściwie Ania Tacikowska to artystka, która szerszej publiczności dała się poznać za sprawą ostatniej edycji programu X-Factor, gdzie doszła do finału. Wokalistka nie spoczywa na laurach, niedawno ukazał się jej nowy singiel "Bez Planu". Energetyczny, melodyjny, synth-popowym utwór bardzo szybko doceniły rozgłośnie radiowe.

Ania Blush na scenie Dzień Dobry TVN

Na naszej scenie gwiazda zaśpiewała piosenkę "Bez planu", w której przekonuje, że niekiedy warto zerwać z czymś raz na zawsze.

- Ograniczenia i złe przyzwyczajenia, w których będziemy tkwić, nie sprawią, że przeżyjemy życie lepiej. Warto czasem jest zerwać z czymś definitywnie, szczególnie gdy czujemy, że to nas blokuje – bo plan zawsze można zmienić – tłumaczy swój singiel wokalistka.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Jerzy Dudek/East News

Pozostałe wiadomości