Gwiazdy

Aneta ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia 6" o trudnym wyborze białej sukni. "Nie, to nie ta"

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Player.plAneta ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia 6"

Wybór sukni ślubnej nie należy do najłatwiejszych. Przekonała się o tym Aneta Czajkowska, uczestniczka szóstej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Początkowo nie była zachwycona swoją kreacją. Dlaczego?

Dla niektórych kobiet ślub to najważniejszy dzień w życiu. Wszystko musi być idealne, włącznie z suknią. Tylko którą wybrać: typ "księżniczki", o prostym kroju, a może "syrenkę"? Wybór tej wyjątkowej może przysporzyć wielu nerwów i pytań. Na własnej skórze przekonała się o tym Aneta Czajkowska, uczestniczka szóstej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia".

Aneta ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia 6" wspomina wybór białej sukni

Aneta Czajkowska jest jedną z uczestniczek, która w następnym odcinku stanie na ślubnym kobiercu. Przed emisją programu na antenie TVN podzieliła się z fanami swoimi rozterkami, które przeżywała w salonie.

Oto i ona. Ta jedyna, ta, której od razu na wejściu powiedziałam NIE - 'Nie, to nie ta. Nie, za duża. Nie, na pewno nie ta' A jednak! Pierwsza, którą przymierzyłam. Po wszystkim nie chciałam żadnej innej, musiałam natychmiast się z nią przeprosić

Była ciekawa, czy jej obserwatorki również mierzyły się z podobnymi dylematami przed ceremonią. - Wzięłyście kompletnie co innego niż miałyście w planach? - dopytywała.

Suknia ślubna - dylemat przyszłej panny młodej

Internautki w komentarzach podzieliły się swoimi historiami. Część z nich przechodziła przez to samo, co uczestniczka programu.

"Też tak miałam", "Chciałam na ramiączkach, wzięłam bez. Chciałam syrenkę, a miałam princeskę", "Ja chciałam krótką i z zabudowaną górą. Finalnie była długa z trenem i wyciętymi plecami", "Moją sukienkę wybrał tata. Gdy przyjechałam na zdjęcie miary, poprosił, żebym przymierzyła jeszcze jedną. Choć na pierwszy rzut oka to nie był styl, który miałam w głowie, ale czego się dla taty nie robi. Ku mojemu zaskoczeniu była idealna" - czytamy w komentarzach.

"Ślub od pierwszego wejrzenia 6" - gdzie oglądać?

Nowe odcinki "Ślubu od pierwszego wejrzenia 6" w każdy wtorek o godz. 21:30 w TVN. Program dostępny jest także na platformie Player.pl.

Zobacz też:

Zobacz wideo: Ach, co to był za ślub

Ach, co to był za ślub
Ach, co to był za ślub
Dzień Dobry TVN

 

Autor:Dominika Czerniszewska

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

Pozostałe wiadomości