Gwiazdy

Aneta Kręglicka zmieniła swoje podejście do życia. "Przychodzi czas, kiedy wreszcie przestajesz się przejmować"

Gwiazdy

Dzien Dobry TVNTomasz Urbanek/East News

Aneta Kręglicka zdradziła na swoim instagramowym profilu, jak zmieniło się jej nastawienia do życia. Miss Świata 1989 zaczęła częściej doceniać to, co ma i przestała przejmować się opiniami innych osób. Jej droga do takie stanu była jednak długa.

Aneta Kręglicka o życiu

Aneta Kręglicka jest bez wątpienia jedną z najpiękniejszych Polek. Może się też pochwalić tytułem Miss Świata 1989. Na jej profilu instagramowym publikuje zdjęcia utrwalające różne momenty z jej codzienności, stylizacje czy przemyślenia. W jednym z ostatnich postów zdradziła, jak bardzo zmieniło się jej podejście do życia.

Przychodzi czas, kiedy wreszcie przestajesz się przejmować. Odpuszczasz. Nie przeżywasz spraw "flakami". Częściej doceniasz to, co masz i celebrujesz. Nie obchodzą Cię już opinie innych, szczególnie gdy budowane są na wyobrażeniach o Tobie a nie na prawdzie

- pisała.

Stwierdziła również, że właśnie na takim etapie znajduje się teraz i jest z tego powodu zadowolona. Przyznała jednak, że dojście do takiego stanu było zbyt długim procesem. Postanowiła więc dać swoim obserwatorom wskazówkę.

Może warto jednak oszczędzić czas i cieszyć się życiem już tu i teraz

- zasugerowała.

Fani komentują post Anety Kręglickiej

Post Anety Kręglickiej spotkał się z dużym zrozumieniem obserwujących ją osób. Część osób pisało, że doskonale ją rozumie i ma za sobą podobne życiowej doświadczenia.

To prawda... Doszłam do tego momentu jakiś czas temu i jest SUPER

Ja także żałuję, że osiągnęłam ten stan grubo po 40-tce ?Możliwe, że wcześniej jest to trudne ze względu na mniejszy bagaż doświadczeń ?

- pojawiło się w komentarzach.

Internauci przyznawali też jej rację, chwaląc za dojrzałość i mądrość.

W sedno?. Życie to spektakl w wielu odsłonach. Sztuką jest jednak wznieść się ponad, zrozumieć, czasami odpuścić i cieszyć się z dotychczasowych osiągnięć. Tego życzę sobie i wszystkim kobietom

- napisała jedna z obserwatorek.

Aneta Kręglicka – Miss Świata 1989

Aneta Kręglicka jako jedyna Polka może pochwalić się tytułem Miss Świata, który zdobyła w 1989 r. W ubiegłym roku wypadł jubileusz 30-lecia tego osiągnięcia i w towarzystwie Mateusza Hładkiego wspominała tamte czasy. Dawne wydarzenie było ważne nie tylko dla niej, lecz także dla całego naszego kraju. Dlatego w Teatrze Studio odbyła się nawet specjalna gala poprowadzona przez Bogusława Lindę, którą zorganizowano właśnie dla Anety Kręglickiej. Czekało też na nią wiele spotkań z fanami i ważnymi osobistościami.

Przypominamy ten materiał.

Zobacz także:

Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" o swojej szczęśliwej rodzinie. "Oboje chcieliśmy dziecka"

Kelly Osborne przyznała się do operacji zmniejszenia żołądka. Od tamtej pory schudła 40 kg. "Jestem z tego duma"

Sylwester "Lejdis", czyli śniadanie na trawie w słusznej sprawie. "Dla nas się liczy nie zabawa, a forma pomocy i cel"

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00.

Autor: Wioleta Pyśkiewicz

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

Pozostałe wiadomości