Gwiazdy

Aneta Kręglicka opublikowała zdjęcie 21-letniego syna. Fani: "Przystojniak"

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Justyna Rojek/East News Aneta Kręglicka opublikowała zdjęcie syna

Aneta Kręglicka zamieściła na swoim profilu na Instagramie fotografię syna - Aleksandra Żaka. To rzadki widok w sieci, więc internauci od razu zaczęli ochoczo komentować post. - Masz takiego dorosłego syna? Nie wierzę - czytamy.

Aneta Kręglicka pokazała syna

Aneta Kręglicka w 1989 r. zdobyła tytuł Miss Świata. Od tego czasu jej kariera szybko nabrała tempa. Dziś jest znaną modelką i bizneswoman, a prywatnie żoną reżysera Macieja Żaka. Małżeństwo doczekało się syna Aleksandra. Choć gwiazda rzadko zamieszcza w Internecie zdjęcia bliskich, teraz odstąpiła od tej reguły. Do jej instagramowej galerii trafiło wiele fotografii z zimowego wyjazdu na narty. Na jednej z nich odnajdziemy pociechę Kręglickiej.

Szusujemy z rodzinką. Synek

Zobacz wideo: Gwiazdy o macierzyństwie

Gwiazdy o macierzyństwie

Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko?
Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko? Dzień Dobry TVN
wideo 2/3

Internauci od razu zaczęli ochoczo komentować post, doszukując się m.in. podobieństwa syna do słynnej rodzicielki. - "Przystojniak", "Cała mama", "Synek wypisz wymaluj jak mama i ten błysk w oku taki sam" - czytamy pod zdjęciem. Fani Anety Kręglickiej chcieli też wiedzieć, ile Alek ma lat. Pod komentarzem: "Masz takiego dorosłego syna. Nie wierzę", odpisała: "21".

Aleksander Żak, syn Anety Kręglickiej - kim jest?

21-letni Aleksander Żak - jak zdradziła Aneta Kręglicka w jednym z wywiadów - ma artystyczną duszę. Pasjonuje się fotografią oraz rysunkiem. Co więcej, po egzaminie maturalnym młodzieniec szukał dla siebie idealnej uczelni.

Matura to jednak jest przeżycie. A teraz Alek startuje na różne europejskie uczelnie. Jak już gdzieś się uda dostać, to chciałabym, żebym dostał w kość. Bardzo chcę, żeby wyleciał z gniazda, bo daje mi popalić. W domu ma wszystko podstawione pod nos i jest do tego przyzwyczajony

Zobacz wideo: Podróżuje i pomaga dzieciom z różnych stron świata

Podróżuje i pomaga dzieciom z różnych stron świata
Podróżuje i pomaga dzieciom z różnych stron świata
Dzień Dobry TVN

Marzenie udało się spełnić. W 2019 roku modelka zamieściła post w mediach społecznościowych, w którym poinformowała, że ostatecznie Aleksander zdecydował się na studia w Paryżu. - Teraz, kolejny szczególny moment, mój syn wyfruwa z domu. Mam mieszane uczucia, cieszę się i smucę jednocześnie. Ale cóż, taka kolej rzeczy więc... leć wysoko - napisała.

Aleksander Żak - 2019:

Aleksander Żak - 2022:

Zobacz też:

Autor:Dominika Czerniszewska

Źródło zdjęcia głównego:  Justyna Rojek/East News

Pozostałe wiadomości