Gwiazdy

Czuła chwila Patrycji i Andrzeja Sołtysików w obiektywie syna. "Nasze pożegnanie przed kolejną rozłąką"

Gwiazdy

Kamil Piklikiewicz/East News

Ostatni rok był dla Andrzeja i Patrycji Sołtysików szczególnie intensywny. Czas kwarantanny poświęcali na wykańczanie i urządzanie nowego domu w Krakowie. W pomoc zaangażowali się także ich bliscy, dzięki którym małżeństwo mogło wprowadzić się już kilka miesięcy temu. Teraz Patrycja opublikowała zdjęcie z ich czterech kątów, dodając poruszający wpis, w którym mówi o rozłące z mężem.

Syn zrobił pożegnalne zdjęcie Sołtysikom

Andrzej Sołtysik ze względu na pracę musi dzielić życie na dwa miasta - Kraków i Warszawę. O trudnościach z tym związanych opowiedziała w mediach społecznościowych Patrycja Sołtysik, dodając przy tym wyjątkowe zdjęcie zrobione przez ich syna, Stasia.

- Nasze pożegnanie przed kolejną rozłąką uwiecznione przez Stasia. Prawda jest taka, że dla nas też cała ta sytuacja nie jest normalna, bo przed pandemią nasze "bycie osobno" trwało maksymalnie kilka dni. Andrzej nie wyjeżdżał na tak długo, a my ze Staszkiem ciągle jeździliśmy do Warszawy, a teraz... Nowy Rok nie przyniósł zmian, przynajmniej nie od razu więc dajmy mu jeszcze szansę - czytamy pod zdjęciem zakochanych.

Fani byli niezwykle poruszeni wyznaniem żony prowadzącego Dzień Dobry TVN. Docenili także samo zdjęcie, na którym nie brakuje czułości.

- Staszek ma dobre oko - skwitowała jedna z fanek.

- Pożegnania nie są fajne (chociaż patrząc na zdjęcie, to źle aż tak nie wygląda), ale na szczęście powroty już tak. Zatem niech będzie jak najmniej długich "rozstań" - dodała inna.

Patrycja Sołtysik - kim jest?

Patrycja Sołtysik prowadzi bloga patisoltysik.pl. Od 2015 r. jest żoną Andrzeja Sołtysika. Co ciekawe, początkowo nie była zainteresowana związkiem z dziennikarzem, nie potrafiła wyobrazić go sobie w roli partnera i ojca swoich dzieci. Jednak, jak się później okazało, miłość zwycięży wszystko.

- Gdyby ktoś mi kiedyś powiedział, że będę z mężczyzną, który jest w wieku moich rodziców, to bym nie uwierzyła - przyznała w wywiadzie dla "Gali".

W 2015 r. odbył się ślub pary, a wkrótce na świat przyszedł ich syn, Stanisław.

Zobacz też:

Zobacz wideo: Dawid Kubacki o przygotowaniach do roli ojca: Będzie to ciężki okres, pod względem organizacyjnym

Autor: Oskar Netkowski

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości