Gwiazdy

Andrzej Wrona zmienia zawód? Siatkarz opowiedział o nowej pasji, a także o związku z Zosią Zborowską-Wroną

Gwiazdy


Andrzej Wrona jest bez wątpienia jednym z najpopularniejszych polskich siatkarzy. Zdaje sobie jednak sprawę, że sport nie zawsze będzie obecny w jego życiu. Z tego powodu już teraz szuka alternatyw. Co planuje?

Kariera Andrzeja Wrony

Andrzej Wrona jest kapitanem drużyny w Warszawie w najwyższej klasie rozgrywkowej. Kiedy jednak poznał swoją obecną żonę, nie wiedziała że jest siatkarzem - myślała, że modelem. Choć nie była fanką tego sportu, okazała mu wielkie wsparcie.

Na pierwszym meczu, na który przyszła, jako wtedy jeszcze moja dziewczyna, jej widok tak mnie uskrzydlił, że dostałem nagrodę najlepszego zawodnika . Pomyślałem sobie, że z takim wsparciem można grać i może z tego coś będzie więcej

- wspominał w Dzień Dobry TVN Wrona.

Teraz Zosia jest częstym gościem na jego meczach. Ubiera nawet szalik i specjalną koszulkę, a po meczu przepycha się przez fanów i czeka na buziaka.

Siatkarz dziennikarzem?

Okazuje się, że 31-latek zdaje sobie sprawę, że nie będzie do końca życia związany z siatkówką. Teraz szuka także innych zagadnień, w których mógłby się z powodzeniem realizować w przyszłości.

Starałem się od samego początku mieć w głowie to, że wiecznie w siatkówkę grać nie będę. I jednym z takich moich pomysłów na przyszłość jest to, że stworzyłem razem z moim przyjacielem program do statystyk siatkarskich. Jesteśmy już oficjalnym programem Polskiej Ligi Siatkówki, także to jest takie nasze dziecko, które mam nadzieję, że będziemy rozwijać

- zdradził w programie.

Ostatnio poszerza również umiejętności dziennikarskie, bowiem zaczął prowadzić autorską audycję "3 sety z Wroną". Rozmawia w niej z ludźmi ze świata siatkówki, a także wspomina i opowiada anegdoty związane z najważniejszymi wydarzeniami tej dyscypliny. Choć marzenia o dziennikarstwie od zawsze w nim były, nie sądził, że kiedykolwiek je zrealizuje . Teraz jednak bardzo to polubił. Powiedział:

Ja lubię wyzwania i to też traktuję jako takie wyzwanie. Na razie mi się bardzo podoba

A co takiego wspaniałego jest w pracy w radiu? Opowiedzieli w Dzień Dobry TVN Hubert Urbański, Anna Kerth oraz Jose Torres. Zobacz wideo:

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Autor: Sabina Zięba

Reporter: Magdalena Nabiałczyk

Pozostałe wiadomości