Gwiazdy

Dziadek Andrzeja Wrony walczył w Powstaniu Warszawskim. "Posłuchajcie o człowieku, którego brakuje mi najbardziej"

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski
Dzień Dobry TVNAndrzej Wrona

Andrzej Wrona oddał hołd swojemu dziadkowi w dzień jego święta. Siatkarz udzielił wywiadu, w którym mógł opowiedzieć o jego dokonaniach. Jak sam napisał na swoim profilu na Instagramie: "Posłuchajcie o człowieku, którego brakuje mi najbardziej w tych wszystkich fajnych wydarzeniach, które miały miejsce w moim życiu przez ostatnie kilkanaście lat…".

Andrzej Wrona o dziadku

Andrzej Wrona dla fanów sportu uchodzi za dumę narodową Polaków. Siatkarz wraz z reprezentacją ma na swoim koncie m.in. tytuł mistrza świata oraz mistrza Polski. Sam także może pochwalić się tysiącami fanów, z którymi pozostaje w kontakcie dzięki mediom społecznościowym. Dumą napawa go także postawa dziadka ze strony mamy, który walczył w Powstaniu Warszawskim.

- Jakiś czas temu udzieliłem chyba najtrudniejszego emocjonalnie (zupełnie niespodziewanie) wywiadu o moim Dziadku dla serii "Korzenie Pamięci" Muzeum Powstania Warszawskiego. Dziś wywiad ma swoją premierę. W Dzień Dziadka. Posłuchajcie o człowieku, którego brakuje mi najbardziej w tych wszystkich fajnych wydarzeniach, które miały miejsce w moim życiu przez ostatnie kilkanaście lat… - czytamy we wpisie.

Miłość i związki

Miłość do siebie i muzyki
Miłość do siebie i muzyki Dzień Dobry TVN
wideo 2/5

Andrzej Wrona - życie prywatne

Andrzej Wrona i Zofia Zborowska tworzą jeden z najbardziej lubianych i podziwianych związków w polskim show-biznesie. Zakochani są ze sobą od 4 lat, a od trzech cieszą się wspólnym życiem jako mąż i żona. Wspólnie wychowują córeczkę Nadzieję, która przyszła na świat w lipcu 2021 roku.

Choć początkowo ich związek wywoływał zdziwienie, dziś tworzą zgraną i szczęśliwą parę. Zosia i Andrzej zaręczyli się po ośmiu miesiącach znajomości, a w sierpniu 2019 roku postanowili wziąć ślub. O wszystkim poinformowali w swoich mediach społecznościowych.

Andrzej Wrona jest znanym siatkarzem, kapitanem drużyny w Warszawie w najwyższej klasie rozgrywkowej. Kiedy jednak poznał swoją obecną żonę, ta nie wiedziała, że jest sportowcem, myślała, że modelem. Choć nie była fanką siatkówki, okazała ukochanemu wielkie wsparcie. - Na pierwszym meczu, na który przyszła, jako wtedy jeszcze moja dziewczyna, jej widok tak mnie uskrzydlił, że dostałem nagrodę najlepszego zawodnika. Pomyślałem sobie, że z takim wsparciem można grać i może z tego coś będzie więcej - wspominał w Dzień Dobry TVN Wrona.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości