Gwiazdy

Andrzej Sołtysik obchodzi urodziny. Ile lat kończy prowadzący Dzień Dobry TVN?

Gwiazdy

Aktualizacja:
Dzien Dobry TVNJakub Kamiński/East News

Andrzej Sołtysik ma ważny powód do świętowania. Prowadzący Dzień Dobry TVN 6 października obchodzi urodziny!

Urodziny Andrzeja Sołtysika

Andrzej Sołtysik urodził się 6 października 1966 roku w Sułoszowej. W tym roku świętuje 54 urodziny! Jego dorobek dziennikarski jest naprawdę imponujący - był m.in. reporterem w dziale informacji radia RMF FM, współpracował z różnymi stacjami radiowymi i telewizyjnymi, ale to właśnie w TVN-ie zawitał na dłużej.

Andrzej Sołtysik – kariera

Andrzej Sołtysik z naszą stacją związany jest od samego początku jej istnienia. Prowadził popularne programy, m.in.: "Studio Tramwaj", "Jak łyse konie", "Jestem jaki jestem", "Agencja", "Big Brother". W latach 2002–2007 pełnił funkcję rzecznika grupy TVN. Widzowie kojarzą go również z programu TVN Fabuła "Andrzej Sołtysik przedstawia". Filmoznawstwo jest mu szczególnie bliskie, a swoją pasją po prostu zaraża. Od lat jest także gospodarzem programu Dzień Dobry TVN. Początkowo prowadził poranki z Kingą Rusin, następnie z Magdą Mołek. Od września 2016 roku współprowadzi z Anną Kalczyńską. Para gospodarzy stanowi świetny duet.

Andrzej Sołtysik – życie prywatne

Andrzej Sołtysik na co dzień jest mężem Patrycji Sołtysik, z którą wspólnie wychowują syna Stanisława. Niedawno skończyli budowę wymarzonego domu w Małopolsce. Dziennikarz zatem żyje pomiędzy Warszawą a Krakowem. W obecnej stolicy – pracuje, a w dawnej – spędza czas z rodziną. I jak widać świetnie łączy rolę dziennikarza i głowy rodziny.

Z okazji 54. urodzin nasza redakcja życzy Andrzejowi wszystkiego najlepszego!

Zobacz też:

Zobacz wideo: Sesja zdjęciowa z okazji 15-lecia "Dzień Dobry TVN"

Autor: Dominika Czerniszewska

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

Pozostałe wiadomości