Gwiazdy

Andrzej Seweryn ma trójkę dzieci. Czy jego zdaniem trudniej jest być ojcem dla córki czy dla synów?

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Źródło:
Plejada
Andrzej Seweryn
Jerzy Dudek/East NewsAndrzej Seweryn

23 czerwca obchodzimy Dzień Ojca. Andrzej Seweryn może świętować tę wyjątkową okazję z trójką swoich dorosłych dzieci. W najnowszym wywiadzie przyznał, że ojcostwo daje mu wielką radość, ponieważ wyznacza mu pewien cel, do którego nieustannie dąży. Co to takiego? Zdardził także, czy trudniej jest być tatą córki czy synów.

Andrzej Seweryn - rodzina

Andrzej Seweryn jest jednym z najwybitniejszych polskich aktorów. Robi wielką karierę zarówno w kraju, jak i we Francji. Z tymi dwoma państwami jest również ściśle związane jego życie prywatne.

Ojcowie o rodzicielstwie

Jakob Kosel o roli ojca
Jakob Kosel o roli ojcaDzień Dobry TVN
wideo 2/8

Artysta był pięciokrotnie żonaty. Jego pierwszą wybranką serca była Bogusława Blajfer, a drugą znana aktorka Krystyna Janda. Z tego związku urodziła się ich córka Maria Seweryn. Trzecią małżonką była Laurence Bourdil, z którą ma syna Yanna, a z czwartą żoną, Mireille Maalouf, kolejnego syna Maximiliena. Seweryn w 2015 roku ożenił się po raz piąty z Katarzyną Kubacką.

Andrzej Seweryn o ojcostwie

Z okazji Dnia Ojca Andrzej Seweryn udzielił wywiadu, w którym wyznał, czy trudniej jest być ojcem dla córki czy dla synów. Aktor, w typowy dla siebie sposób, udzielił odpowiedzi z wielką klasą.

- Powinienem powiedzieć, oczywiście, że trudniej jest być ojcem córki, ale rzeczy są dużo bardziej skomplikowane. Bądźmy po prostu dobrymi ojcami, którzy kochają swoje dzieci - powiedział w rozmowie z Plejadą.

Artysta wyznał też co jest dla niego najważniejsze w ojcostwie. To pewnego rodzaju niekończąca się misja - Nieustanne pragnienie zrozumienia młodości - stwierdził.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło: Plejada

Źródło zdjęcia głównego: Jerzy Dudek/East News

Pozostałe wiadomości