Gwiazdy

Andrzej Piaseczny wraca do zdrowia i publikuje urocze zdjęcie z mamą. "Wiosenne sanatorium domowe"

Gwiazdy

Tomasz Urbanek/East News

Po tym, jak Andrzej Piaseczny opublikował w sieci wideo ze szpitala, wszyscy fani wokalisty martwili się o jego zdrowie. Teraz Piaseczny wraca już do formy, a towarzyszy mu ukochana mama, Alicja. Na temat jego stanu zdrowia wypowiedziała się z kolei Majka Jeżowska.

Andrzej Piaseczny z mamą na zdjęciu

Zakażenie koronawirusem sprawiło, że Andrzej Piaseczny musiał spędzić kilka dni w szpitalu. Teraz wokalista jest już w domu, gdzie dochodzi do siebie po chorobie. Razem z nim jest pani Alicja – mama Piasecznego, która w ostatnim czasie także miała problemy ze zdrowiem.

- Wiosenne sanatorium domowe – napisał Andrzej Piaseczny pod opublikowanym na Instagramie zdjęciu z mamą. Dodał do tego hasztagi #zdrowiejemy i #szczęście.

Majka Jeżowska o stanie zdrowia Andrzeja Piasecznego

Na temat stanu zdrowia Andrzeja Piasecznego, który przeszedł COVID-19, wypowiedziała się ostatnio Majka Jeżowska – prywatnie przyjaciółka artysty.

- Z tego, co wiem i z tego, jak przechodzą ten okres "pocovidowy" inni moi znajomi, to naprawdę każde kilka kroków więcej, kilka metrów więcej na spacerze, to jest duże osiągnięcie – zauważyła wokalistka w rozmowie z jastrzabpost.pl.

– Jeśli ktoś z tego żartuje i obraża ludzi, którzy są chorzy to naprawdę powinien ponieść konsekwencje – dodała, odnosząc się tym samym do słów Violi Kołakowskiej, która sugerowała, że Andrzej Piaseczny udaje, że jest chory na COVID-19 (czytaj więcej: Viola Kołakowska nie wierzy w chorobę Andrzeja Piasecznego. "Kiepski aktor z ciebie").

Zobacz wideo: Mama Andrzeja Piasecznego: Marzyłam, żeby kiedyś wystąpić jako prezenterka, spikerka. Prawie się spełniło

Zobacz także:

Autor: Kamila Glińska

Pozostałe wiadomości