Gwiazdy

Andrzej Piaseczny ze łzami w oczach: "Nie miałem szansy w dorosłym życiu poczuć miłości ojca"

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch
Andrzej Piaseczny

W drugim sezonie programu "To tylko kilka dni" 28-letniego Krzyśka odwiedził Andrzej Piaseczny. Panowie spędzili razem trochę czasu i przeprowadzili życiowe rozmowy. Zarówno dla gospodarza domu, jak i jego gościa powrót do przeszłości wywoływał wiele emocji. Wokalista opowiedział m.in. o swoim ojcu.

To tylko kilka dni – Andrzej Piaseczny w odwiedzinach u Krzyśka

Ruszył kolejny sezon programu "To kilka dni". W 5. odcinku poznaliśmy historię 28-letniego Krzyśka, który jako dziecko zachorował na nowotwór kości. Obecnie młody mężczyzna nie jest w pełni sprawny. W wyniku choroby usunięto mu kość, a w jej miejsce wszczepiono endoprotezę. Ta znajduje się na całej długości nogi, od kostki aż po udo. Po licznych operacjach i długich miesiącach spędzonych w szpitalu udało się zatrzymać chorobę.

Jak wygląda codzienność osób z niepełnosprawnościami?

Life On Wheelz o seksie osób z niepełnosprawnościami
Life On Wheelz o seksie osób z niepełnosprawnościami
wideo 2/5

Krzysztof może chodzić, jednak puchnąca w ciągu dnia noga przysparza mu sporo bólu. Co więcej, proteza zgina się tylko w połowie, co niemożliwa mężczyźnie uprawianie sportu i jazdę na rowerze, o której marzy. Dodatkowym problem jest strach przed upadkiem. Nawet małe potknięcie może spowodować nieodwracalne skutki. Krzysztof ograniczył więc wychodzenie z domu.

W codziennym funkcjonowaniu pomaga mu Adrian, który chodzi na zakupy, przypomina o lekach, a przede wszystkim wspiera podczas rehabilitacji. Na czas programu z opiekunem zamienił się Andrzej Piaseczny. Jak poradził sobie w nowej roli?

Andrzej Piaseczny pomaga Krzyśkowi

Andrzej Piaseczny odwiedził na kilka dni Krzysztofa. Już na samym początku wokalista zapowiedział, że zabierze 28-latka w podróż po różnych etapach życia. Panowie rozmawiali o przeszłości, teraźniejszości i możliwych zmianach, o odwadze, marzeniach i nowych perspektywach. Artysta zorganizował także wspólne wyjście do fryzjera, na imprezę, a także na basen.

Kiedy Krzysztof wyspowiadał się ze swojego życia, zapytał Andrzeja Piasecznego o tatę. Wokalista nie krył łez. Wzruszony przyznał, że nie potrafi bez emocji rozmawiać na ten temat.

Mój to zmarł wiele lat temu na raka. Trafiłeś w mój czuły punkt. Pamiętam, że jako dziecko czułem miłość ojca, on był i było fajnie. Gdy byłem nastolatkiem, wydawało mi się, że go nie potrzebuję. Mógłbym powiedzieć, że jeśli mi brakuje ojca, to właśnie teraz. Jak jesteś dzieciakiem, to jesteś głupi i to jest wpisane. Mówię o mądrości życiowej. Nigdy nie miałem szansy w dorosłym życiu poczuć miłości ojca. Nie umiem rozmawiać na takie tematy

"To tylko kilka dni" – gdzie i kiedy oglądać?

Premierowe odcinki 2. sezonu "To tylko kilka dni" w każdą niedzielę o 22:05 w TTV! Wszystkie odcinki dostępne są także w Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Program "To tylko kilka dni"

Pozostałe wiadomości