Gwiazdy

Andrzej Piaseczny świętuje podwójne urodziny. Piosenkarz zwrócił się do fanów z wyjątkową prośbą

Gwiazdy

Aktualizacja:

Andrzej Piaseczny na swoim instagramowym profilu opublikował zdjęcie z ukochaną mamą. Jak się okazuje, mają urodziny na początku stycznia. Życzenia, które napisał wokalista chwytają za serce. O co chodzi?

Andrzej Piaseczny świętuje 50. urodziny

Andrzej Piaseczny 6 stycznia kończy 50 lat. Dwa dni wcześniej jego ukochana mama świętowała 83. urodziny.

Od kilku już lat urodziny świętujemy wspólnie. Pomiędzy moimi, które jutro, a wczorajszymi Mamy. To już sto trzydzieste trzecie! Ależ ten czas...

- napisał piosenkarz.

Muzyk na swoim Instagramie opublikował zdjęcie z odwiedzin u mamy. Niestety, Pani Alicja przebywa w szpitalu. Andrzej Piaseczny zwrócił się do fanów z prośbą o wsparcie. - Gdybyśmy mogli sobie czegoś życzyć, to bardzo prosimy o dobre myśli, których nam teraz dla zdrowia bardzo potrzeba – zaapelował.

Fani piosenkarza bardzo szybko odpowiedzieli na apel. W komentarzach pod zdjęciem okazali ogromne wsparcie. - Dużo, dużo, dużo zdrówka, dobrych ludzi wkoło i samych radosnych chwil. Moc pozytywnej energii wysyłam niech dodaje sił. - Będę pozytywnie myśleć, aby Pana Mama szybko wróciła do zdrowia na 100%. - Jesteście oboje tak pozytywni, że aż się serce cieszy patrząc na Was. Zdrowia i miłości – pisali.

Andrzej Piaseczny o więzi z mamą

Andrzej Piaseczny i jego mama – Pani Alicja Piaseczna brali udział w programie "Starsza pani musi fiknąć". Już wtedy dali się poznać jako zgrany duet. Jak się później okazało, łączy ich wyjątkowa więź. - Nigdy nie bałem się powiedzieć, że w pewnym sensie byłem mami synkiem. To trochę zostało mi do dzisiaj. Gdybyśmy nie byli ze sobą tak blisko, to nie miałbym śmiałości namawiać mamy do trudów takiego programu, ale też chciałem zafundować jej przygodę życia – mówił wówczas. Jak wspominają udział w programie? Zobaczcie wideo z Dzień Dobry TVN:

Zobacz też:

Wyjątkowa więź Andrzeja Piasecznego z mamą. Czy zawsze był "synkiem mamusi"?

Jakob Kosel pokazał nam, jak morsować. Przy okazji zdradził, kiedy urodzi się jego dziecko

Jak znaleźć czas dla siebie, będąc mamą? "To jest kosmos i trzeba się w nim odnaleźć"

Autor: Anna Korytowska

Pozostałe wiadomości