Gwiazdy

Andrzej Piaseczny przeżywa kryzys wieku średniego? "Odczuwam obawę, czy jestem jeszcze coś wart"

Gwiazdy

Aktualizacja:

Andrzej Piaseczny udzielając wywiadu dla jednego z tygodników wyjątkowo się otworzył. Choć piosenkarz rzadko mówi o życiu prywatnym, opowiedział o swoich obawach i lękach, a także przyznał się do tego czy przeżył kryzys wieku średniego.

Andrzej Piaseczny i jego życie prywatne

Andrzej Piaseczny to popularny polski artysta, który nie zdradza mediom szczegółów o sobie. Znamy go głównie z dokonań muzycznych, a nie ze ścianek i skandali. Tym razem postanowił uchylić rąbka tajemnicy i udzielił wywiadu dla „Twojego Imperium”. Okazuje się, że wokalista jest bardzo wrażliwy i ma wiele przemyśleń na temat swojej muzycznej przyszłości.

Odczuwam obawę, czy jestem jeszcze coś wart. Czy ktoś na mnie czeka, czy są ludzie, którzy chcą mnie słuchać - nie tylko tych starszych piosenek, ale i nowości. Z jednej strony wiem, że po latach bardzo intensywnej pracy zaskarbiłem sobie przychylność fanów, ale z drugiej... Nie ma chyba artysty, który spoczywa na laurach i nie chce od życia więcej i więcej

- powiedział w wywiadzie dla Onetu Andrzej Piaseczny.

Nieznane pasje Andrzeja Piasecznego

Przyznał również, że oprócz tworzenia muzyki i bycia jurorem w teleturniejach muzycznych ma także inne pasje. Wokalista lubi projektować wnętrza, a efekty jego pracy sprawiają mu ogromną radość i przyjemność. Aby nie zdradzić za wiele za jednym razem, muzyk obiecał podzielić się swoimi kolejnymi talentami w następnych wywiadach.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz też:

"Kulisach sławy" Andrzeja Piasecznego: "Byłem rozpoznawalny i wzięty"

Autor: Aleksandra Lewandowska

Pozostałe wiadomości