Gwiazdy

Andrzej Piaseczny świętuje ważny, rodzinny moment. Zdjęcie z bratem i jego synem budzi emocje

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski

Andrzej Piaseczny przez lata swojej kariery unikał tematów prywatnych i życia rodzinnego. Ostatnio w życiu artysty dużo się dzieje i chętniej mówi o swoich bliskich. Tym razem pochwalił się zdjęciem z bratem i bratankiem. Miał ku temu ważny powód.

Andrzej Piaseczny - historia kariery

Piasek pierwsze kroki na scenie stawiał z zespołem Mafia. Po nagraniu trzech albumów studyjnych artysta rozpoczął solową działalność. Od 1998 wydał 12 albumów studyjnych, a piosenki "Chodź, przytul, przebacz", "Z głębi duszy" czy "Śniadanie do łóżka" śpiewała cała Polska.

Andrzej Piaseczny - życie prywatne i coming out

W tym roku piosenkarz świętuje okrągły jubileusz. Z tej okazji wydał płytę "50/50", która zgodnie z zapowiedzią jest "wesoła i charakterna". Do współpracy zaprosił 10 swoich przyjaciół z branży muzycznej, którzy pomogli mu w napisaniu i wyprodukowaniu utworów. Jeden z singli szczególnie zwrócił uwagę fanów. Piosenka "Miłość", która opowiada o miłości do mężczyzny, jak potwierdził sam Andrzej, jest właśnie o nim.

- Nasza rzeczywistość społeczno-polityczna zmusza do tego, aby się określać, jeśli masz inne preferencje. Tak, to jest piosenka o mnie. Mówię o tym z uśmiechem – ujawnił podczas jednego z wywiadów.

Andrzej Piaseczny z rodziną

Wokalista nieczęsto wspomina o swojej rodzinie. Nie każdy wie, że ma dwoje rodzeństwa: starszego o cztery lata brata Krzysztofa i młodszą o dziewięć lat siostrę Barbarę. Teraz Piasek podzielił się zdjęciem z bratem oraz jego synem. Okazja była wyjątkowa.

- Pozwólcie, że dzisiaj będę się chwalił. Na zdjęciu widzicie mojego brata Krzysztofa ze swoim synem. W świecie wartości, z których jako ludzie dorośli wybieramy te nam bliższe, rodzina zawsze będzie dla mnie jedną z najważniejszych. Wczoraj mój Bratanek Krzysztof Jr. złożył Ślubowanie Adwokackie. Młody! Jestem z Ciebie dumny! Najszczersze gratulacje - napisał artysta.

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Urbanek/East News

Pozostałe wiadomości