Andrzej Piaseczny złożył fanom ciekawą propozycję. "Pokażcie nam swoją miłość"

Gwiazdy

Dzień Dobry TVN

Andrzej Piaseczny lada dzień zaczyna kręcić teledysk do utworu "Miłość". Nie będzie to jednak zwykły klip, bo zamierza pokazać w nim zdjęcia swoich fanów, o czym poinformował na Instagramie. Zaznaczył przy tym, że nieistotna jest płeć, tożsamość czy orientacja seksualna.

Andrzej Piaseczny - "Miłość"

O Andrzeju Piasecznym w ostatnim czasie jest naprawdę głośno. Zarówno za sprawą nowej płyty "50/50", jak i dokonanego coming outu, przyznając, że jest osobą homoseksualną. Wcześniej chronił swoje życie prywatne, natomiast w wieku 50 lat doszedł do wniosku, że nie chce już dłużej ukrywać pewnych rzeczy. Tak narodził się jego utwór "Miłość" opowiadający o uczuciu do mężczyzny.

Andrzej Piaseczny złożył fanom kuszącą propozycję

Do wspomnianej piosenki ma powstać klip. Z tej okazji wokalista zamieścił na swoim Instagramie post z interesującą propozycją:

Za kilka dni kręcimy teledysk do piosenki "Miłość". Zanim go zobaczycie, nim podzielimy się z Wami swoją miłością, mamy dla Was pewną propozycję... Jeśli macie w sobie i wzajemnie dla siebie (myśl ta kierowana jest bowiem do par, bądź figur większych, warunek - zawsze dorosłych)... dużo miłości, kilka godzin wolnego czasu i chcielibyście wziąć udział w realizacji klipu... Zapraszamy do Krakowa!

– napisał.

- Pokażcie nam swoją miłość. Przyślijcie do nasz na profil facebookowy, bądź instagramowy wspólne zdjęcie oznaczone @andrzejpiaseczny_official i #miłość. Dziewczyny, chłopaki, młodzi, starsi, hetero, homo, les, tacy, jacy jesteście. Z flagą czy bez, jakkolwiek chcecie pokazać siebie i swoją miłość. Producenci teledysku wybiorą kogoś z Was, skontaktują się z Wami i zaproszą do udziału w naszym teledysku – dodał.

Wokalista od lat ma wierne grono fanów, więc jego post spotkał się z dużym odzewem. "O i fajnie! Miłość to piękne uczucie. Czekam na teledysk i pozdrawiam z całego serca", "Nie zapeszając, ale to będzie piękny teledysk. Ludziska, nie krępujcie się, nie ma czego!" - komentują. Natomiast jeden z internautów zwrócił uwagę, że poszkodowane zostały osoby samotne. - A co z singlami pełnymi miłości...? – napisał. - Może następnym razem zrobimy coś dla singli – odpowiedział Andrzej Piaseczny.

Zobacz także:

Gdzie Małgorzata Ohme i Filip Chajzer pojadą na wakacje? Znamy ich ukochane miejsca

Harrison Ford ponownie jako Indiana Jones. Są już pierwsze zdjęcia z planu

Małgorzata Socha w ciąży? Aktorka odniosła się do najnowszych zdjęć i wyjawiła prawdę

Zobacz wideo: Andrzej Piaseczny o nowym rozdziale w swoim życiu

Autor: Dominika Czerniszewska