Gwiazdy

Kuba Wojewódzki zapowiada nowych gości programu. "We wtorek u mnie bangier i hulanki oraz boomerstwo w najgorszym wydaniu"

Gwiazdy

Autor:
Martyna
Trębacz
TVN

Na fanów programu Kuba Wojewódzki czeka nie lada gratka. Już w najbliższy wtorek na słynnej kanapie pojawią się wyjątkowi goście. "Żarty się skończyły. Jednym słowem to trzeba obejrzeć" napisała jedna z fanek. Kto tym razem zasiądzie na słynnej kanapie? 

Kuba Wojewódzki – kto będzie gościem odcinka?

We wtorek, 28 września o 22.30 na antenie TVN będzie można obejrzeć nowy odcinek programu Kuby Wojewódzkiego. Jak co tydzień, na Instagramie gospodarza show pojawił się post zapowiadający gości.

"We wtorek u mnie bangier i hulanki oraz boomerstwo w najgorszym wydaniu" – napisał.

Tym razem na słynnej kanapie zasiądą muzyczne gwiazdy różnych pokoleń, czyli Young Leosia oraz Andrzej Piasek Piaseczny.

"Wooow Bogini", "Królowa leokadia", "Piasek zawsze na tak", "Piachuuu- będę oglądać!" – pisali fani.

Andrzej Piaseczny u Kuby Wojewódzkiego 

To nie pierwsza wizyta Andrzeja Piasecznego u Kuby Wojewódzkiego. Piosenkarz pojawiał się już kilkukrotnie i za każdym razem chętnie opowiadał o swojej muzyce, ale nie unikał także innych tematów. Podczas poprzednich wizyt opowiadał co sądzi o młodszym koledze z branży Dawidzie Podsiadło, a także wspominał zmarłą w 2014 roku aktorkę Annę Przybylską, czym wzruszył samego prowadzącego. 

Young Leosia na kanapie u Kuby Wojewódzkiego

Oprócz Andrzeja Piasecznego, gościem programu będzie raperka, Young Leosia. Jeszcze do niedawna kobieta była koncertową DJ-ką Żabsona, a w sierpniu tego roku ukazał się singiel "Jungle Girl", który wspólnie nagrali. Będzie to jej pierwsza wizyta u Kuby Wojewódzkiego. 

Kuba Wojewódzki – gdzie oglądać?

Nowe odcinki programu można oglądać zarówno na antenie TVN o godzinie 22.30, a także na platformie player.pl.

Dodatkowo, na playerze dostępne są także materiały, które nie znalazły się w odcinku, czyli "Kuba Wojewódzki – ciąg dalszy"

Zobacz wideo: Kuba Wojewódzki | Jesień 2021 | Odcinek 4 | Andrzej Piaseczny i Young Leosia | Zwiastun

Zobacz także:

Autor:Martyna Trębacz

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości