Gwiazdy

Amy Schumer od narodzin dziecka planuje każde zbliżenie z mężem. Czy to dobre rozwiązanie? Komentuje ekspertka

Gwiazdy

Amy Schumer to gwiazda, która nie uznaje słowa "tabu". W ostatnim czasie aktorka otwarcie wypowiedziała się na temat życia seksualnego ze swoim mężem, które zmieniło się po urodzenia dziecka. Oboje ustalają teraz plan intymnych zbliżeń.

Amy Schumer o pożyciu z mężem

Amy Schumer i Chris Fischer mogą pochwalić się przeszło dwuletnim stażem małżeńskim. Na powiedzenie sobie sakramentalnego "tak" zdecydowali się po raptem trzech miesiącach od momentu, gdy pierwszy raz byli widziani razem. Od ponad roku z kolei są rodzicami małego Gene’a.

Jego narodziny wpłynęły na pożycie seksualne małżonków. Aktorka zdradziła, że od tego momentu oboje zaczęli planować każdy intymny wieczór. Oznacza to, że ustalają, kiedy dojdzie między nimi do zbliżenia.

Funkcjonujemy tak: "Uprawiajmy seks jutro lub we wtorek. To będzie dobry dzień" i robimy to

- wyjaśniła w podcaście "What To Expect".

Okazuje się, że to dobre rozwiązanie dla nich. Choć powtarzają sobie, że powinni częściej decydować się na seks, dochodzi do niego raz w tygodniu. Według grafiku.

Planowanie seksu – czy to dobry pomysł?

Dla Amy Schumer i Chrisa Fischera jest to sposób na to, by ich życie seksualne nie przestało całkiem istnieć. Czy jednak takie planowanie jest dobrym pomysłem? O opinię zapytaliśmy psycholog, Suryę Magdalenę Zawadzką. Ekspertka nie jest zwolenniczką takiego schematycznego działania. Zauważyła, że w przypadku zbliżenia ważne są przecież emocje partnerów, to, jak się czują w danym momencie.

Mówimy o najintymniejszej strefie naszego życia, więc wydaje mi się, że zaplanowanie tego pod dyktando i potem skrupulatna realizacja planu eliminuje całą spontaniczność tego, co się wydarza

- zaznaczyła.

Choć nie jest to regułą, przez takie planowanie seks może się stać jedynie kolejnym obowiązkiem na dziennej liście rzeczy do zrobienia. Oczywiście ważne jest także to, by pożycie obojga partnerów czy małżonków nie odeszło całkowicie na bok w natłoku codziennych spraw.

Trzeba tego pilnować! Jeżeli partnerzy są bardzo zajęci warto, aby planowali "randki", czas tylko dla siebie. A to, jak ten czas spędzą i co podczas takiego spotkania się wydarzy, to już życie będzie weryfikować. Proszę pamiętać, że Amy Schumer jest świetnym komikiem, nie traktowałabym jej słów aż tak dosłownie

- dodała Surya Magdalena Zawadzka.

Amy Schumer i jej mąż Chris Fischer myślą o powiększeniu rodziny. Aktorka na początku roku poinformowała, że rozpoczęli starania za pomocą procedury in vitro.

Zobacz także:

Dorota Szelągowska szczerze o dawnych kompleksach i małżeństwie z Adamem Sztabą. "Nasze drogi po prostu się rozeszły"

Edukacja seksualna w Polsce. Dorota Wellman: "Nie dajmy sobie wmówić, że to coś złego"

Mija 25 lat od kiedy są razem. Pierce Brosnan z okazji rocznicy zdobył się na romantyczny gest w stronę żony

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00.

Autor: Wioleta Pyśkiewicz

Pozostałe wiadomości