Gwiazdy

Alżbeta Lenska skończyła 40 lat. "Dziękuję za kolejny rok, który dostałam w gratisie"

Gwiazdy

Bartosz Krupa/East News

Alżbeta Lenska w dniu 40. urodzin postanowiła nawiązać do choroby, z którą musiała zmierzyć trzy lata temu. We wzruszającym wpisie podziękowała swoim przyjaciołom za wsparcie i zdradziła, jak się czuje po przekroczeniu magicznej cezury.

40. urodziny Alżbety Lenskiej

Alżbeta Lenska, żona Rafała Cieszyńskiego, rozpoczęła 4. dekadę życia. Z tej okazji na instagramowym profilu aktorki pojawiło się urocze zdjęcie opatrzone poruszającym wpisem. W nim aktorka odniosła się do operacji mózgu, którą przeszła kilka lat temu.

- Hello 40 - napisała Alżebeta. - Lwica dotrwała do swojej kolejnej daty urodzin i choć pewnie jak większość nie mam pojęcia kiedy te "40 lat minęło", to dziękuję za kolejny rok, który dostałam stamtąd w gratisie - podkreśliła.

Aktorka jest przekonana, że nie zmarnowała czasu, który został jej dany.

- Mogli przez to pojawić się w moim życiu nowi cudowni ludzie, ci których kocham nie stracili zwariowanej mnie, a w międzyczasie mogłam zapisać wiele pięknych wspomnień - wyznała. - Życie to jednak cudna sprawa - zaznaczyła.

Nie zabrakło również podziękowań dla fanów i obserwatorów.

- Przy okazji - jeszcze raz i jak zawsze dziękuję wam, że jesteście tu ze mną. Można by powiedzieć - normalny profil - a tyle dobrej energii, która tu od WAS płynie jest czymś niesamowitym i bezcennym - podsumowała.

Alżbeta Leńska o operacji

Poważne problemy zdrowotne aktorki pojawiły się w 2018 roku. Podczas teatralnego spektaklu doszło do pęknięcia tętniaka. Dzięki błyskawicznej reakcji kolegów z zespołu, Alżbeta Lenska momentalnie uzyskała fachową pomoc.

- Coś strzeliło w głowie, nie mogłam oddychać, przewróciłam się, wyłam z bólu, nie wiedziałam co się dzieje - wspominała dramatyczne chwile w jednym z wywiadów. - Nic nie pamiętam, karetki, przyjęcia, badania. Płacząc, kazałam Rafałowi przekazać Zosi i Antkowi, że ich kocham. Myślałam, że mąż mnie straci.

Jak sama przyznaje, operacja stała się dla niej momentem ponownych narodzin. W 2021 roku, przy okazji Międzynarodowego Dnia Walki z Depresją, wyjawiła, że sama zmaga się z tą straszliwą chorobą.

Zobacz wideo: Jak umilić czas dziecku w czasie podróży? Zdradzają Alżbeta Lenska oraz Wojciech Krefft

Zobacz także:

Autor: Adam Barabasz

Pozostałe wiadomości