Gwiazdy

Alżbeta Lenska pożegnała przyjaciela: "Byłeś z nami i znałeś każdą chwilę naszego życia"

Gwiazdy

Justyna Rojek/East News

Smutne wieści od Alżbety Lenskiej. Aktorka poinformowała, że nie żyje jej i Rafała Cieszyńskiego ukochany pupil Sparky. Nie potrafiła przy tym kryć swoich emocji.

Alżbeta Lenska straciła psa

Wiele osób nie wyobraża sobie życia bez posiadania pupila, którego traktują jak prawdziwego członka rodziny. Strata zwierzaka dla jego właściciela bywa więc naprawdę ciężkim doświadczeniem. W ostatnim czasie mogła się o tym przekonać Alżbeta Lenska. Aktorka poinformowała na Instagramie, że nie żyje jej i Rafała Cieszyńskiego piesek Sparky. Maltańczyk towarzyszył im od wielu lat i jego śmierć przyniosła ogromny smutek.

Sparkuś od samego początku znajomości z @rafal_cieszynski byłeś z Nami i znałeś każdą chwilę Naszego życia...Wiem, że to dziwne, ale bez tej kochanej iskierki zrobiło się strasznie pusto?R.I.P Sparkulku???

- napisała Alżbeta Lenska, zapewniając o wiecznej miłości do czworonoga.

Pod jej postem pojawiło się wiele słów wsparcia od internautów. Doskonale rozumieli, jak bolesna jest to strata i niektórzy dzielili się nawet własnymi przykrymi historiami.

Wczoraj straciłam swoją 12-letnia sunię, wracam z urlopu i boję się wejść do domu bo jej nie ma

- skomentowała jedna z użytkowniczek Instagrama.

Pies Orlanda Blooma nie żyje

W ostatnim czasie załamany po stracie pupila był też Orlando Bloom. W lipcu zaginął jego piesek Mighty. Aktor czym prędzej rozpoczął poszukiwania, w które angażowały się pomocne osoby. Niestety działania przyniosły smutną wiadomość o śmierci czworonoga. Ukochany Katy Perry uczcił pamięć czworonoga postem w mediach społecznościowych oraz tatuażem z imieniem swojego małego przyjaciela. Pisał też m.in., że dzięki niemu mógł przekonać się, że miłość jest wieczna.

Z kolei w sierpniu informacją o żałobie po pupilu podzieliła się Millie Bobby Brown. We wzruszającym poście pożegnała ukochaną Dolly, która towarzyszyła jej przez 9 lat.

Wszystkie psy idą do nieba, ponieważ, w odróżnieniu do ludzi, są dobre z natury, lojalne i życzliwe

- pojawiło się w poście aktorki.

Szczegóły znajdziesz w materiałach wideo.

Zobacz także:

Amstaff zaatakował bawiące się dzieci. "Wymagana była hospitalizacja"

Biega, by ratować bezdomne czworonogi. "Praca, którą wykonuje Arek, oznacza bardzo dużo dla psów"

Urlop z psem. Weterynarz: „Tego typu sprawy trzeba przemyśleć dużo wcześniej”

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00.

Autor: Wioleta Pyśkiewicz

Pozostałe wiadomości