Gwiazdy

Alżbeta Lenska wzięła ślub po raz trzeci!

Gwiazdy

Aktualizacja:

Alżbeta Lenska i Rafał Cieszyński byli gośćmi w studiu Dzień Dobry TVN. Opowiedzieli o tym jak choroba Alżbety zmieniła ich życie i dlaczego zdecydowali się wziąć ślub... po raz trzeci!

Zobacz też:

Kiedy kobieta zmienia fryzurę? Alżbeta Lenska: "Poczułam się silna i kobieca"

"Coś strzeliło w głowie..." Alżbeta Lenska i operacja mózgu

Alżbeta Lenska w maju ubiegłego roku przeszła operację. W głowie aktorki pękł tętniak. Tragedia rozegrała się podczas przerwy w spektaklu, w którym występowała wspólnie z mężem - Rafałem Cieszyńskim.

Coś strzeliło w głowie, nie mogłam oddychać, przewróciłam się, wyłam z bólu, nie wiedziałam co się dzieje - mówiła tak o tym, co się wtedy stało, Alżbeta Lenska.

Na szczęście po kilku miesiącach od operacji, Alżbeta niemal już w pełni wróciła do sił. Musiała trochę zwolnić tempo w życiu zawodowym, zmienić fryzurę, ale największe trudności czekały ją w życiu prywatnym.

Jak życie Alżbety Lenskiej zmieniło się po operacji mózgu?

W studiu Dzień Dobry TVN Lenska opowiedziała, jak zmieniło się jej życie i jaką metamorfozę przeszedł jej związek z wieloletnim partnerem, a potem mężem, Rafałem Cieszyńskim. Para postanowiła wziąć ślub jeszcze raz - co ciekawe, już po raz trzeci!

Chcieliśmy otworzyć nowy rozdział w życiu. Znaliśmy się przez tyle lat. Dlatego ja postanowiłam mu się oświadczyć w szpitalu. Po dziesięciu latach to ja chciałam pokazać, że doceniam to, co dla mnie robi - powiedziała Alżbeta Lenska.

Zmiana życiu i zmiana fryzury

Alżbeta Lenska opowiedziała również o zmianie swojej fryzury. Niedawno została platynową blondynką! Jak na takie radykalne zmiany reaguje jej mąż Rafał Cieszyński?

Ja bardzo lubię zmiany Alżbety (...) Wszedłem do sypialni i zobaczyłem: jakiś obcy człowiek kręci się po naszym domu, potem okazało się, że to moja Alżbeta, uspokoiłem się - zażartował w studiu Dzień Dobry TVN Rafał Cieszyński.

Zobacz: Zimny blond – porady dotyczące farbowania i pielęgnacji

Alżbeta Lenska

Pozostałe wiadomości