Gwiazdy

Alżbeta Lenska i Rafał Cieszyński wzięli ślub w Las Vegas!

Gwiazdy


Alżbeta Lenska i Rafał Cieszyński mają do Las Vegas ogromny sentyment, bo… wiele lat temu wzięli tam ślub! I to w tym samym miejscu co Britney Spears! Jak amerykański ślub wspomina Alżbeta? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

Alżbeta Lenska i Rafał Cieszyński są już małżeństwem prawie 11 lat. Rok temu z okazji 10-tej rocznicy ślubu odnowili przysięgę małżeńską.

Kiedy byli jeszcze narzeczeństwem pojechali na wakacje do Las Vegas. Tam w kultowym butiku Tiffany & Co kupili obrączki na ślub, który był zaplanowany w Polsce, po ich powrocie z urlopu. Jednak będąc w Las Vega podjęli spontaniczną decyzję, że pobiorą się również w USA!

Pojechaliśmy do Las Vegas dla zabawy. Mieszkaliśmy w słynnym Bellagio i tam był butik Tiffaniego. Mieliśmy kupić te obrączki na później, ale jak już mieliśmy je w rękach i byliśmy w strojach kąpielowych, sukienkach plażowych i wtedy powiedzieliśmy sobie: no to co? Tam gdzie Britney Spears?

-zdradziła Alżbeta.

>>>Zobacz też: Kiedy kobieta zmienia fryzurę? Alżbeta Lenska: "Poczułam się silna i kobieca".

W czasie ceremonii Rafał miał na sobie spodenki w hawajskie kwiaty, a Alżbeta szarą, plażową sukienkę i klapki.

To było tak niesamowite. Myśleliśmy, że to będzie tak dla żartu, ale tak płakaliśmy, to było tyle emocji, że to Las Vegas już zawsze będzie się nam cudownie kojarzyć.

-wspomina aktorka.

>>>Zobacz też: "Pozytywizm" Alżbety Lenskiej.

Autor: Redakcja Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości