Gwiazdy

Alvaro Soler wraca z nową piosenką i zdradza kulisy rozstania z dziewczyną. " To była długa i trudna rozmowa"

Gwiazdy

Alvaro Soler wydał nową piosenkę, do której klip nakręcił w rodzinnej Katalonii. 24-letni wokalista dorastał na Costa Brava, mieszkał w Japonii, teraz osiadł w Berlinie. Rozmawiając z Gabi Drzewiecką zdradził, czy znalazł już swoje miejsce na ziemi.

Nowy singiel Alvaro Solera

Polska publiczność pokochała piosenki hiszpańskiego wokalisty, które z miejsca podbiły listy przebojów, wnosząc na nie powiew świeżości i ciepłego południowego powietrza. Alvaro Soler powraca z nową płytą oraz singlem, do którego teledysk był kręcony w rodzinnej Barcelonie.

- Dla mnie jest to najpiękniejsze miejsce na świecie - mówi Alvaro o Costa Brava. - To było super przeżycie, że mogłem kręcić blisko swojego domu. Przy okazji spędziłem trochę czasu z rodziną i miałem małą wymówkę, żeby się do nich wyrwać - zdradza.

Piosenka "Si Te Vas" jest inna odsłoną nowego albumu piosenkarza. Zdaniem muzyka jest bardziej melancholijna od wydanego wcześniej singla "Magia". Klip ma być metaforą sytuacji w życiu, które zdają się być bez wyjścia, ale ostatecznie znajdują szczęśliwe zakończenie.

Alvaro Solera znalazł swoje miejsce

W ubiegłym roku muzyk postanowił zamieszkać w Berlinie, który nazywa najbardziej inspirującym muzycznym miastem. W rozmowie z Gabi Drzewiecką odniósł się również do rozstania ze swoją dziewczyną, Sofią, o którym para poinformowała w długim wpisie w mediach społecznościowych.

- Napisanie takiego listu było bardzo trudne, bo chcieliśmy, żeby zabrzmiało to szczerze i było zgodne z tym, jaka sytuacja jest między nami - wyznaje. - Zawsze mieliśmy duży szacunek do siebie i naszych fanów. Wcześniej publikowaliśmy dużo wspólnych zdjęć na Instagramie, w czasie pandemii nagraliśmy razem piosenkę, a fani byli dużą częścią naszej relacji - wyjaśnia. - Wiele osób pytało: co u nas, jak nam się wiedzie. Gdybyśmy wcześniej nie byli tak aktywni, pewnie nie zdecydowalibyśmy się na ten krok - dodaje.

Alvaro Soler wkrótce planuje ruszyć w trasę koncertową, a w jej planie znalazła się Polska. Nad Wisłą piosenkarz chce pojawić się w 2022 roku.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki zobaczysz na Player.pl.

Zobacz też:

Sławna mama to przywilej czy udręka? Córki Olgi Borys i Agnieszki Pilaszewskiej zdradziły, czy chcą iść w ich ślady

Mariusz i Jacek z "Gogglebox" o swojej orientacji seksualnej. "Ludzie się boją rzeczy, których nie znają"

Do 2050 r. nawet 40 proc. mężczyzn może mieć problemy z płodnością. Czynników jest wiele

Autor: Adam Barabasz

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości