Gwiazdy

Alicja Tubilewicz o życiu w Nowym Jorku i pracy modelki w dobie pandemii: "Obecna sytuacja bardzo wpłynęła na świat mody"

Gwiazdy

Alicja Tubilewicz to polska top modelka, której nazwisko w świecie mody znaczy bardzo wiele. Obecnie przebywa w Nowym Jorku i choć bardzo by chciała, nie może wrócić do domu. Jak wygląda rzeczywistość w Stanach? Czy świat mody odczuwa skutki pandemii?

Amerykańskie życie top modelki

Alicja marzyła o przeprowadzce do Nowego Jorku od wielu lat. Udało jej się spełnić to marzenie w lutym 2020 roku. Niestety, pandemia sprawiła, że modelka nie może podróżować, co wpływa na jej pracę, ale także wrócić do Polski i odwiedzić ukochaną rodzinę. Przyznała, że z najbliższymi rozmawia codziennie, jednak rozłąka miała duży wpływ na jej samopoczucie.

Na początku było mi bardzo ciężko, bo jestem bardzo aktywną osobą, bardzo lubię swoją pracę, kocham podróżować

- powiedziała.

Mam nadzieję, że może za miesiąc uda mi się wrócić do Polski

- dodała modelka.

Świat mody a pandemia

W związku z panującym koronawirusem, cały świat mody stanął w miejscu. Pracy nie mają zarówno modelki, jak i fotografowie, styliści czy wizażyści.

Obecna sytuacja bardzo wpłynęła na świat mody, niestety. Bardzo dużo klientów boi się pracować w tej chwili z modelkami, więc tak naprawdę wszystko zostało wstrzymane

- przyznała Alicja.

Pamiętnik z życia modelki

Izolacja sprawiła, że Alicja postanowiła w tym czasie spełnić swoje małe marzenie - założyć bloga. Fashion World by Alicja Tubilewicz to miks informacji o pracy w branży mody, stylu życia, podróżach, a także kwestiach, o które często pytają obserwatorki - pielęgnacja skóry oraz ćwiczenia.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz także:

Autor: Aleksandra Lewandowska

Pozostałe wiadomości