Gwiazdy

Kolacja z Alicją Majewską i Andrzejem Piasecznym do wylicytowania na aukcji WOŚP. Kto będzie gotował?

Gwiazdy

Alicja Majewska i Andrzej Piaseczny wspólnymi siłami wspierają 29. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Artyści zachęcają fanów do wzięcia udziału w licytacji, w której można wygrać kolację w ich towarzystwie. W Dzień Dobry TVN zdradzili szczegóły swojej oferty.

Kolacja z Andrzejem Piasecznym i Alicją Majewską

Tym razem WOŚP gra pod hasłem: "Finał z głową – dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy". Jak co roku, do aukcji internetowych zostały zaproszone znane osoby. Szczytny cel w tym roku wspierają również Alicja Majewska i Andrzej Piaseczny. Na licytację wystawili wspólną kolację, która odbędzie się w terminie uzgodnionym przez obydwie strony, a zostanie przygotowana osobiście przez wokalistę w jego domu w Kielcach.

- To jest inwencja Andrzeja Piasecznego, który jest świetnym kucharzem . Ja jestem słabą gospodynią i co prawda państwo w produkcji gdzieś wyczytali, że ja potrafię robić sałatkę z paluszków krabowych, (...) ale ja nie będę burzyła pomysłu Andrzeja Piasecznego. (...) Funkcję towarzyską będę pełniła - wyznała w Dzień Dobry TVN Alicja Majewska.

Wokalista z kolei jest podekscytowany całym zdarzeniem i mimo tego, że wiele osób dziwi się, że chce zaprosić do własnego domu obce osoby, on się tym nie przejmuje.

- To pytanie pojawiło się z ust moich znajomych: "Jak to, nieznajomi w domu, jak to może być?". Może być, bo cel jest szczytny, wielki, serdeczny i mamy wszyscy wielkie serca. Mało tego, to jest jeszcze oczywiście nieuzgodnione z Alicją, ale jeżeli kwota naszej licytacji przekroczy 20 tys. to ja będę namawiał Alicję, żebyśmy śpiewali podczas kolacji sprośne piosenki. Może to zastąpi sałatkę - powiedział Andrzej Piaseczny.

Co Andrzej Piaseczny ugotuje na kolację?

Okazuje się, że piosenkarz jest utalentowanym kucharzem i nie ogranicza menu. Podczas kolacji zaserwuje dania, uprzednio uzgodnione z osobami, które wygrają aukcję. Gdyby jednak komuś one nie smakowały, Alicja Majewska uprzedziła, że w razie czego przyniesie ze sobą kanapkę.

- Tak naprawdę będę to konsultować z tymi, którzy wygrają licytację, bo ja mam naprawdę dosyć długi repertuar - nie tylko sceniczny, ale właśnie taki kuchenny . Więc błagam, tylko niech licytują mięsożercy. Ale jeśli okaże się, że będzie potrzebna kuchnia wegetariańska, to proszę się nie martwić - stanę na wysokości zdania. A Alicja? Alicja będzie naprawdę ozdobą tego domu i tej kolacji. Więc rzucajcie się wszyscy o grubych portfelach do tego, żeby licytować. Czas mamy do 14 lutego - zachęcał Andrzej Piaseczny.

Wokalistka obiecała również przynieść wysmakowany deser.

- Ja będę miała wkład. (...) Znakomity tort przywiozę. Sama go nie zrobię, ale bezowy, najlepszy na świecie - obiecała Alicja Majewska.

Licytować ową kolację możecie klikając w ten link.

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Autor: Sabina Zięba

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości