Gwiazdy

Alicja Janosz o najlepszych metodach wychowawczych. "Fajnie pozwalać dzieciom być dziećmi"

Gwiazdy

Alicja Janosz lubi dzielić się z fanami swoimi refleksjami dotyczącymi rodziny i wychowywania syna. Wokalistka już od wczesnych lat Tymona stara się budować z nim świadomą relację. Jak przyznaje, ona też sporo od niego czerpie. Czego nauczyła się od swojego 7-latka?

Alicja Janosz - dzieci i mąż

Alicja Janosz wyszła za mąż w 2011 roku. Jej mężem jest Bartosz Niebielecki, perkusista HooDoo Band. Para ma synka Tymona. Chłopiec przyszedł na świat w 2014 r.

Przypomnijmy, że wokalistka w minionym roku postanowiła nagrać płytę "Alicja Janosz Dzieciom", którą wraz z mężem zadedykowała właśnie ich jedynakowi. Niedawno w Dzień Dobry TVN gwiazda wspominała, że czas pandemii sprawił, iż odkryła siebie na nowo.

Alicja Janosz o wychowywaniu dzieci

Wokalistka jest na wakacjach w Chorwacji, gdzie spędza czas z bliskimi. Podczas odpoczynku zdobyła się na szczerość w kwestii wychowywania syna.

- A dzisiaj mam taką refleksję, że fajnie pozwalać dzieciom być dziećmi. Kiedyś przeczytałam, że najbardziej w naszych dzieciach irytuje nas to, co sami nauczyliśmy się w sobie oceniać/ krytykować (...) Staram się świadomie i autentycznie budować relację z Tymkiem. Ale i tak wciąż zdarzają się momenty, gdy coś mówię, po czym mam takie - "yyyy, ja to powiedziałam?". Nie chcę tak. I wtedy to odkręcam albo przepraszam - o, kolejna cudowna umiejętność, jakiej nauczył mnie Tymek - zwierzyła się Alicja Janosz na Instagramie, gdzie pokazała rodzinne, wakacyjne zdjęcia.

Z okazji 11. rocznicy ślubu Ala zdecydowała się także zaśpiewać na chodniku piosenkę dla męża.

Kariera Alicji Janosz

Alicja Janosz jako 17-letnia wokalistka wygrała talent show, w którym rywalizowała z Eweliną Flintą oraz Szymonem Wydrą. Jeszcze niedawno jej priorytetem była edukacja muzyczna dzieci oraz praca w przedszkolu. Alicja udzielała się także w mediach społecznościowych, gdzie przez kilka lat prowadziła warsztaty wokalne dla maluchów. Niedawno postawiła na rozwój kariery artystycznej w nieco innym kierunku.

- Kiedy pierwszy raz spotykasz się tym, co niesie za sobą popularność i pewne tempo życia i narażanie się na konfrontację w sytuacjach, które są poza strefą komfortu - to wymaga ogromnego poczucia własnej wartości i tej umiejętności trwania przy sobie. Miałam 17 lat i nie miałam prawa wiedzieć rzeczy , które dzisiaj już wiem, bo je przeżyłam. Fajnie byłoby uczyć się na cudzych błędach i z cudzych doświadczeń - wspominała w Dzień Dobry TVN początki swojej kariery Alicja Janosz.

Zobacz też:

Alicja Janosz w piosence "Puść" na scenie Dzień Dobry TVN. Zobacz wideo:

Autor: Oskar Netkowski

Pozostałe wiadomości