Gwiazdy

„Alfabet świateł” – najnowszy singiel Cleo. Zobacz teledysk artystki

Gwiazdy

Aktualizacja:

Cleo prezentuje swój najnowszy utwór. „Alfabet świateł” z jednej strony jest utrzymany w nowoczesnej konwencji, z drugiej nawiązuje do muzycznego klimatu lat 80. W niedzielę artystka zaśpiewa go na scenie Dzień Dobry TVN.

Najnowszy singiel Cleo

Teledysk do najnowszej piosenki Cleo powstawał na pustyni w Tunezji. Utwór jest zapowiedzią krążka „hiperNOVA” – jednej z dwóch płyt, które artystka zaplanowała na 2020 rok. Wydawnictwo będzie zawierać brzmienia znane słuchaczom Cleo z przebojowych singli „Łowcy gwiazd” czy „EVA”. W niedzielę wystąpi z nim na scenie Dzień Dobry TVN.

Kariera Cleo

Cleo, a właściwie Joanna Klepko karierę zaczynała w chórze Gospel. Otrzymała tytuł magistra inżyniera architektury krajobrazu. Brała udział w kilku programach muzycznych, ale to singiel „My Słowianie”, który nagrała z Donatanem przyniósł jej sławę. Z tym utworem Cleo reprezentowała Polskę w konkursie Eurowizji. Na swoim koncie ma dwie płyty: „Hiper/Chimera” – wydaną w 2014 roku z Donatanem i solową – Bastet, z 2016 roku. Wkrótce ukaże się trzeci krążek wokalistki – hiperNOVA.

Zobacz też:

Autor: Anna Korytowska

Pozostałe wiadomości