Aleksandra Żuraw pokazała zdjęcia ze ślubu. Jak prezentowała się panna młoda?

Autor:
Zofia
Wierzcholska

Aleksandra Żuraw to uczestniczka czwartej edycji programu "Top Model". Obecnie jest influencerką i bizneswoman, która prężnie rozwija swoje internetowe przedsięwzięcia. We wrześniu stanęła na ślubnym kobiercu, jednak zdjęciami z uroczystości pochwaliła się dopiero teraz. Jak wyglądała ceremonia zaślubin Oli Żuraw?

Aleksandra Żuraw zyskała popularność dzięki "Top Model"

Aleksandra Żuraw dała się poznać fanom "Top Model" w 2014 roku, gdy zachwyciła jurorów swoją charyzmą i pewnością siebie. Choć nie udało jej się wygrać programu, to popularność zdobytą w show wykorzystała jako influencerka. Dziś Olę Żuraw obserwuje na Instagramie 338 tysięcy osób. W social mediach chętnie dzieli się codziennością, którą dzieli z córeczką Apolonią oraz ukochanym. Na początku września Aleksandra Żuraw zdecydowała się powiedzieć "tak" swojemu partnerowi Kacprowi.

Aleksandra Żuraw pokazała zdjęcia ze ślubu

Przygotowania do tego "najważniejszego dnia w życiu" rozpoczęły się wiele miesięcy temu, o czym influencerka na bieżąco informowała na Instagramie. Z czasem ujawniała kolejne elementy ślubnej układanki: obserwatorzy mogli podejrzeć salę weselną, wybór sukni ślubnej czy w końcu – na żywo oglądać relacje z tego wyjątkowego dnia.

W końcu, dwa miesiące po ślubie, Aleksandra podzieliła się z fanami oficjalnymi zdjęciami. Na opublikowanych przez celebrytkę fotografiach widać imponującą suknię panny młodej oraz moment składania przysięgi małżeńskiej. Ola zdecydowała się na odważną suknię z wycięciem na nogę oraz gorsetową górę, która podkreślała jej ramiona oraz dekolt.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Zofia Wierzcholska

Źródło zdjęcia głównego: Kamil Piklikiewicz/East News

Pozostałe wiadomości