Macierzyństwo wśród modelek. Które uczestniczki "Top Model" zostały mamami?

Gwiazdy

Dzien Dobry TVNKamil Piklikiewicz/East News

O tym, że Magdalena Stępień spodziewa się dziecka jest głośno już od jakiegoś czasu. Nie jest ona, oczywiście, jedyną uczestniczką, która po zakończeniu emisji programu zaszła w ciążę. Wcześniej mamami zostały między innymi Aleksandra Żuraw, Ewa Niespodziana, czy Adrianna Daniel

Mamy w Top Model

Emilia Pietras żeby wziąć udział w programie musiała powierzyć opiekę nad dzieckiem swoim bliskim. Podobnie było w przypadku Adrianny Daniel czy Natalii Gulkowskiej. Tęsknota za maluszkami widoczna była na każdym kroku, a każda z dziewczyn deklarowała, że to właśnie najtrudniejszy element udziału w programie.

Dziś każda z nich ma już dwoje dzieci. Emilka została mamą Fryderyka, Adrianna - Rozalki, a Natalia - Leosia

Świeżo upieczone mamy

Oprócz tych uczestniczek, które po programie zdecydowały się rozszerzyć swoją przygodę z macierzyństwem, wiele dziewczyn po udziale w "Top Model" zostało mamami po raz pierwszy. Aleksandra Żuraw, która obecnie jest jedną z popularniejszych wychowanek show, wychowuje córeczkę Antosię.

Również Ewa Niespodziana została mamą. Jej synek, Wiktor, przyszedł na świat na początku 2019 roku. Obecnie ponad dwuletni maluch podróżuje z mamą po całym świecie, co fani modelki mogą obserwować na jej koncie na Instagramie.

Jedna z bardziej lubianych uczestniczek pierwszej edycji show, Aleksandra Kuligowska, w 2020 roku została natomiast mamą Gustawa. Modelka ponad 3 lata temu wzięła ślub. Razem z mężem i synkiem tworzą szczęśliwą rodzinę.

A skoro już o pierwszej edycji mowa, to jej zwyciężczyni, Paulina Papierska, także została mamą. Jej synek, Gabryś, przyszedł na świat w listopadzie 2017 roku - od tamtej pory regularnie pojawia się na profilach społecznościowych swojej mamy.

Mamą została także zmagająca się z bielactwem Jagoda Judzińska, która brała udział w piątej edycji programu razem z Natalią Gulkowską. Córka modelki, Michalina obchodzić będzie w tym roku 3. urodziny.

Niedawno media obiegła wiadomość, że dziecka spodziewa się uczestniczka siódmej edycji programu, Żaklina Ta Dinh. Modelka nie tylko pochwaliła się na Instagramie wyjątkowym zdjęciem z wydrukiem USG, ale także zdradziła płeć dziecka - wiemy, że spodziewa się córeczki.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Anna Dereszowska o trzeciej ciąży: To trudny moment dla dzieci, które już mamy w rodzinie

Autor: Katarzyna Lackowska

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN