Gwiazdy

Michał Żebrowski zostanie ojcem. Żona aktora opublikowała wymowny wpis

Gwiazdy


Wszystko wskazuje na to, że Michał Żebrowski wkrótce powita na świecie swoje trzecie dziecko. Jego żona, Ola Żebrowska opublikowała wpis na Instagramie, w którym poinformowała obserwatorów o radosnej nowinie w nietypowy i zaskakujący sposób.

Michał i Aleksandra Żebrowscy

Kiedy się zaręczyli, Ola miała zaledwie 21 lat. Od 2009 roku tworzą zgrane małżeństwo, a ich relacji i pozytywnego podejścia do życia wielu może pozazdrościć. Para doczekała się już dwójki dzieci: 9-letniego Franciszka i 6-letniego Henryka. Zarówno Michał, jak i Ola od zawsze powtarzają, że marzy im się duża rodzina. Aleksandra w wywiadach podkreślała, że czuje się urodzoną mamą. Sama ma sześć sióstr i brata.

Ola Żebrowska w trzeciej ciąży

Aleksandra jest nie tylko „żoną znanego, polskiego aktora”, choć podkreśla, że traktuje to jako wyróżnienie. Kilka lat temu, w tajemnicy założyła markę dedykowaną młodym mamom. „Francis & Henry” (nazwa pochodzi od imion dzieci pary) jest dobrze prosperującą firmą, powstałą z chęci posiadania czegoś własnego. Ola uważała, że marka z zestawami dla kobiet w ciąży, jest zdecydowanie potrzebna na rynku odzieżowym. Wcześniej zajmowała się Teatrem 6. piętro, w Pałacu Kultury i Nauki, w którym pomagała mężowi z promocją.

Ola i Michał są również znani z tego, jak prowadzą swoje social media. Traktują je jak formę rozrywki i prowadzą z przymrużeniem oka. To właśnie na jednym z portali społecznościowych Ola poinformowała o trzeciej ciąży. Wstawiła wymowny post na Instagramie – zdjęcie nietypowego połączenia, czyli chleb z musztardą i ogórki kiszone, podpisując go hashtagiem #pregnancyannoucement. Po zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy z gratulacjami, m.in. od Anny Starmach, Anny Kalczyńskiej czy Borysa Szyca.

Nie pozostaje nam nic innego jak przyłączyć się do gratulacji. Życzymy wszystkiego dobrego!

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz też:

Autor: Aleksandra Lewandowska

Pozostałe wiadomości