Gwiazdy

Aleksandra Żebrowska zdradza ciążowe sekrety. Ile przytyła w trzecim trymestrze?

Gwiazdy

Aleksandra Żebrowska niebawem po raz trzeci zostanie mamą. Żona aktora postanowiła podzielić się w mediach społecznościowych szczegółami dotyczącymi ciąży. Ile filigranowa ciężarna przytyła w trzecim trymestrze? Te cyfry mogą was zaskoczyć.

Szczęśliwe małżeństwo i trzecie dziecko w drodze

Aleksandra i Michał Żebrowscy od ponad 10 lat są w szczęśliwym związku małżeńskim. Para doczekała się już dwójki synów, a obecnie z niecierpliwością oczekuje narodzin kolejnego potomka.

Ola co jakiś czas dzieli się prywatnymi informacjami z internautami i publikuje na Instagramie nietypowe zdjęcia. Na początku marca żona aktora poinformowała w mediach społecznościowych o dobrej nowinie, wstawiając zdjęcie ciążowych zachcianek. Niedawno opublikowała kolejny post, w którym zdradziła, ile przytyła w trzecim trymestrze.

Aleksandra Żebrowska – ile przytyła w ciąży?

Ola Żebrowska w drodze na USG postanowiła podzielić się informacją dotyczącą swojej wagi. Ciężarna przyznała, że w trzecim trymestrze przytyła aż 10 kg. Z wielką dozą dystansu i humoru przyznała, że czoło także wydaje się nieco większe. Selfie wykonane w maseczce faktycznie optycznie sprawiło, że twarz przybrała nieco nieproporcjonalnych wymiarów.

Misja USG #trzecitrymestr #10kilodoprzodu #czołoteżsiępowiększa #brodazakryta

- czytamy na Instagramie.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz też:

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości