Gwiazdy

Aleksandra Żebrowska szczerze o swojej ciąży. Fani: "Pani odwaga jest godna podziwu"

Gwiazdy

Bartosz Krupa / East News

Aleksandra Żebrowska już wkrótce urodzi syna. Ostatnio w mediach społecznościowych wyznała swoim fanom, że obecna ciąża wcale nie jest jej trzecią, a siódmą.

Aleksandra Żebrowska o poronieniach

Aleksandra i Michał Żebrowscy są małżeństwem od ponad 11 lat. Mają dwóch synów: 10-letniego Franciszka i 7-letniego Henryka. Na początku marca 2020 r., Ola ogłosiła w mediach społecznościowych, że wraz z mężem spodziewają się trzeciego dziecka. Tym razem będzie to także chłopiec.

Żona aktora z chęcią dzieli się z fanami zdjęciami, na których widać jej błogosławiony stan. Ostatnio zdecydowała się także na osobiste wyznanie. Okazało się bowiem, że Aleksandra Żebrowska ma za sobą doświadczenia, które są tragedią dla wielu przyszłym mam.

Są takie sprawy, o których nie da się mówić od razu, o innych nie chce się mówić wcale. 'Nieudane' ciąże to temat, o którym rozmawia się ciężko - nawet z najbliższymi. Sama mam kilka takich za sobą - poronienia i na dokładkę ciążę pozamaciczną pod koniec zeszłych wakacji. Oprócz wsparcia kochającej rodziny (i pizzy przemycanej do szpitala przez moje siostry), jedna z rzeczy, które najbardziej podnosiły mnie wtedy na duchu, to świadomość, że tak wiele kobiet ma za sobą podobne historie. Dzieląc się swoimi przeżyciami - dodają innym otuchy i siły.Dlatego ja też się dzielę - będąc w siódmej ciąży, na kilka dni przed moim trzecim porodem

- napisała w poście.

Aleksandra Żebrowska zwróciła się także do wszystkich kobiet, które muszą się mierzyć z podobnymi tragediami.

Ściskam wszystkich starających się o bobasa, wszystkich, którzy nie są gotowi, żeby mowić o tym co ich spotkało, wszystkich którzy boją się, że coś znowu będzie 'nie tak'

Innym natomiast poradziła, aby byli delikatni wobec kobiet i nie zasypywali ich pytaniami o ciążę:

I pamietajmy! Nie każdy jest gotowy by mówić o swoich doświadczeniach - ale to nie znaczy, że ich nie ma. Bądźmy delikatni i szanujmy się nawzajem. Oszczędźmy kobietom pytań pt: 'Mówiłaś, że chcesz mieć więcej dzieci, to kiedy kolejne?' albo 'Mąż na pewno marzy o córeczce, hmmm?'. Macierzyństwo to prywatna sprawa każdej z nas, każdej starającej się o dziecko pary. Niektóre pytania czy rady mogą być dla drugiego człowieka najzwyczajniej w świecie krzywdzące ❤️?

Wyświetl ten post na Instagramie.

„Która ciąża, który poród?” Są takie sprawy, o których nie da się mówić od razu, o innych nie chce się mówić wcale. „Nieudane” ciąże to temat, o którym rozmawia się ciężko - nawet z najbliższymi. Sama mam kilka takich za sobą - poronienia i na dokładkę ciążę pozamaciczną pod koniec zeszłych wakacji. Oprócz wsparcia kochającej rodziny (i pizzy przemycanej do szpitala przez moje siostry), jedna z rzeczy, które najbardziej podnosiły mnie wtedy na duchu, to świadomość, że tak wiele kobiet ma za sobą podobne historie. Dzieląc się swoimi przeżyciami - dodają innym otuchy i siły. Dlatego ja też się dzielę - będąc w siódmej ciąży, na kilka dni przed moim trzecim porodem. Ściskam wszystkich starających się o bobasa, wszystkich, którzy nie są gotowi, żeby mowić o tym co ich spotkało, wszystkich którzy boją się, że coś znowu będzie „nie tak”. I pamietajmy! Nie każdy jest gotowy by mówić o swoich doświadczeniach - ale to nie znaczy, że ich nie ma. Bądźmy delikatni i szanujmy się nawzajem. Oszczędźmy kobietom pytań pt: “Mówiłaś, że chcesz mieć więcej dzieci, to kiedy kolejne?” albo „Mąż na pewno marzy o córeczce, hmmm?”. Macierzyństwo to prywatna sprawa każdej z nas, każdej starającej się o dziecko pary. Niektóre pytania czy rady mogą być dla drugiego człowieka najzwyczajniej w świecie krzywdzące ❤️?

Post udostępniony przez Aleksandra Żebrowska (@olazebrowska)

Fani gratulują odwagi

Pod wpisem Oli obserwatorzy jej konta wyrażają swoje uznanie, że zdecydowała się na tak osobiste wyznanie.

Gratuluję odwagi i szanuję, ze chciałaś się tym podzielić, chociaż to trudne. Ściskam mocno ❤️❤️❤️.

Pani odwaga jest godna podziwu ?

Boże jaki ważny wpis - jesus!czemu ludzie tego nie wiedzą

Zobaczcie, co o swoim małżeństwie mówili Ola i Michał Żebrowscy.

>>> Zobacz także:

Zaszły w ciążę choć lekarze mówili, że już nigdy nie zostaną mamami. "To był taki mały cud"

Jakie są przyczyny, objawy i postępowanie w przypadku wewnątrzmacicznego obumarcia płodu?

Skutki poronienia ciąży. Kolejna ciąża po poronieniu - przygotowanie, badania. Kiedy zajść w kolejną ciążę po poronieniu?

Autor: Iza Dorf

Pozostałe wiadomości