Gwiazdy

Aleksandra Żebrowska pokazała, jak wyglądało jej śniadanie po porodzie. Fani nie kryją zaskoczenia

Gwiazdy

Bartosz Krupa/East News

Aleksandra Żebrowska rok temu urodziła swojego trzeciego syna. Z okazji pierwszych urodzin chłopca wróciła wspomnieniami do chwili, gdy była w szpitalu, a maluch dopiero co pojawił się na świecie. Co zaserwowano jej na śniadanie po porodzie? Niektórzy fani bardzo się zdziwili...

Aleksandra Żebrowska wspomina poród

5 sierpnia 2020 roku przyszedł na świat trzeci syn Michała i Aleksandry Żebrowskich. Rodzice nawet nie zdążyli się obejrzeć, a maluch już skończył pierwszy rok życia. Ola jest bardzo zaangażowaną mamą i całą uwagę poświęca swoim pociechom. W mediach społecznościowych bardzo szczerze mówi o macierzyństwie i nie boi się poruszać tematów tabu, takich rozstępy po ciąży czy też problem nietrzymana moczu, z którym przecież boryka się wiele świeżo upieczonych mam.

Żona Michała Żebrowskiego tym razem na Instagramie wspomniała pierwsze momenty po narodzinach Feliska. W szpitalu podano jej śniadanie, które wzbudziło wiele kontrowersji wśród fanów Oli. Na zdjęciu widzimy: cztery plastry mięsa, dwa plastry pomidora, kawałek arbuza, małe opakowanie dżemu oraz liść sałaty do dekoracji.

- 05.08.2020. Sto lat, Felutku! #poporodowe #śniadanieurodzinowe #dlamlodejmamy - napisała Aleksandra.

W komentarzach zawrzało na temat szpitalnego posiłku: "Chleba nie dali. Felutku, obyś miał go pod dostatkiem", "Pieczony schabik i... arbuz? To chyba profilaktyka zaparć", "Szynka na arbuzie zamiast chleba...", "A pajda chleba dopiero na drugie urodziny" - piszą internauci.

Co ciekawe, wiele kobiet przyznało, że ich śniadania po porodzie nie były tak oryginalne, jak Żebrowskiej: "W szpitalu, w którym rodziłam, serwowali na śniadanie śledzie z cebulą...", "No tu jest elegancko! Ja dostałam bułkę z margaryną i solidnym plastrem mortadeli", " Dostałam posiłek bez sałaty i arbuza. A i wędliny dwa razy mniej. Za to dorzucili mi pół łyżeczki masła" - czytamy.

Aleksandra i Michał Żebrowscy - rodzina

Żebrowscy są razem od wielu lat. W czerwcu 2009 roku postanowili się pobrać. Aleksandra i Michał doczekali się trzech synów: 11-letniego Franciszka, 8-letniego Henryka i rocznego Feliksa.

Ola wielokrotnie mówiła w wywiadach, że urodziła się w wielodzietnej rodzinie i sama też chce taką stworzyć. Małżonkowie uchodzą za jedną z najlepiej dobranych par w polskim show-biznesie. Mogą na sobie polegać zarówno w domu, jak i w pracy. Żona aktora jest zaangażowana w działalność Teatru 6. Piętro, a oprócz tego prowadzi również własną firmę produkującą ubrania i akcesoria dla kobiet w ciąży, matek i niemowląt.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Sportowa pasja Michała Żebrowskiego

Autor: Justyna Piąsta

Pozostałe wiadomości