Gwiazdy

Aleksandra Żebrowska pokazała zdjęcie swoich synów. Czym malutki Felek zaskoczył starszego brata?

Gwiazdy

Dzien Dobry TVNBartosz Krupa/East News

Aleksandra i Michał Żebrowscy w tym roku po raz trzeci zostali szczęśliwymi rodzicami. Na początku sierpnia na świat przyszedł ich synek Feliks. Zdjęciem z nim i jednym ze starszych synów pochwaliła się dumna mama. Okazało się, że maluch zgotował starszemu bratu małą niespodziankę.

Najmłodszy syn Aleksandry i Michała Żebrowskich

Na początku sierpnia tego roku powiększyła się rodzina Aleksandra i Michała Żebrowskich. Szczęśliwi małżonkowie powitali na świecie swoją najmłodszą latorośl, syna Feliksa. Chłopczyk ma dwóch starszych braci – 10-letniego Franciszka i 7-letniego Henryka. Okazało się, że jednego z nich zaskoczył wykonanym gestem. Poinformowała o tym ich mama, umieszczając na Instagramie wspólną fotografię dwóch synów.

Mamo, Felek mi pokazał środkowy palec!

- pojawiło się w opisie fotografii.

Post wzbudził żywą reakcję rozbawionych internautów. Jedna z użytkowniczek Instagrama wspominała moment, gdy w podobny do Felka sposób zachowała się jej nowo narodzona córeczka.

Jak dostałam córkę od razu po cc to też mnie przywitała środkowym palcem. Na bloku wszyscy się śmiali ???

- skomentowała kobieta.

Nie brakowało też słów zachwytu nad uchwyconym momentem. Obserwatorzy Aleksandry Żebrowskiej pisali:

Słodkie Aniołki?

Cudni! ?

Rodzina Aleksandry i Michała Żebrowskich

Aleksandra i Michał Żebrowscy tworzą szczęśliwe i kochające się małżeństwo już od 11 lat. Aktor nie raz udowadniał swoją miłość do żony i gdy ta wróciła do domu po urodzeniu najmłodszej latorośli, powitał ją rosołem. Swoim gestem ujął ukochaną oraz internautów. Małżonkowie doczekali się trzech synów, jednak ich życie nie zawsze było usłane różami. Aleksandra Żebrowska jeszcze przed przyjściem na świat Feliksa podzieliła się swoim bolesnym doświadczeniem. Okazało się, że ma za sobą poronienia i ciążę pozamaciczną. Ciąża z najmłodszym dzieckiem była jej siódmą.

Wyświetl ten post na Instagramie.

„Która ciąża, który poród?” Są takie sprawy, o których nie da się mówić od razu, o innych nie chce się mówić wcale. „Nieudane” ciąże to temat, o którym rozmawia się ciężko - nawet z najbliższymi. Sama mam kilka takich za sobą - poronienia i na dokładkę ciążę pozamaciczną pod koniec zeszłych wakacji. Oprócz wsparcia kochającej rodziny (i pizzy przemycanej do szpitala przez moje siostry), jedna z rzeczy, które najbardziej podnosiły mnie wtedy na duchu, to świadomość, że tak wiele kobiet ma za sobą podobne historie. Dzieląc się swoimi przeżyciami - dodają innym otuchy i siły. Dlatego ja też się dzielę - będąc w siódmej ciąży, na kilka dni przed moim trzecim porodem. Ściskam wszystkich starających się o bobasa, wszystkich, którzy nie są gotowi, żeby mowić o tym co ich spotkało, wszystkich którzy boją się, że coś znowu będzie „nie tak”. I pamietajmy! Nie każdy jest gotowy by mówić o swoich doświadczeniach - ale to nie znaczy, że ich nie ma. Bądźmy delikatni i szanujmy się nawzajem. Oszczędźmy kobietom pytań pt: “Mówiłaś, że chcesz mieć więcej dzieci, to kiedy kolejne?” albo „Mąż na pewno marzy o córeczce, hmmm?”. Macierzyństwo to prywatna sprawa każdej z nas, każdej starającej się o dziecko pary. Niektóre pytania czy rady mogą być dla drugiego człowieka najzwyczajniej w świecie krzywdzące ❤️?

Post udostępniony przez Aleksandra Żebrowska (@olazebrowska)

Trudne doświadczenie poronienia miały też za sobą m.in. żona zwycięzcy Eurowizji 2015 Månsa Zelmerlöwa - Ciara Janson Zelmerlöw czy Hilaria Baldwin. Żona Aleca Baldwina w ubiegłym roku straciła dziecko w 4 miesiącu ciąży. Szczegóły w materiale.

Zobacz także:

Paulina Krupińska-Karpiel zdradza, jak wyglądało zapoznanie z rodziną męża: "Zaliczyłam dobry start"

Romantyczny wieczór Agnieszki Kaczorowskiej-Peli i jej męża. Zakochani odtworzyli uroczą scenę z pewnego filmu

5 rzeczy, których nie wiesz o Harrym Stylesie. Kim chciał zostać, zanim rozpoczął muzyczną karierę?

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00

Autor: Wioleta Pyśkiewicz

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

Pozostałe wiadomości