Gwiazdy

Aleksandra Żebrowska w młodości kochała się w popularnym aktorze. On nie był nią zainteresowany

Gwiazdy

Autor:
Berenika
Olesińska
Źródło:
Instagram
Aleksandra Żebrowska

Aleksandra Żebrowska podzieliła się z fanami zabawną historią z młodości. Jako 11-latka podkochiwała się w 17-letnim aktorze, z którym jeździła na kolonie. Nastolatek niestety nie odwzajemnił jej uczuć. Dzisiaj popularny gwiazdor gra w jednym spektaklu z Michałem Żebrowskim. O kim mowa?

Aleksandra Żebrowska darzyła uczuciem Mateusza Damięckiego

Aleksandra Żebrowska opublikowała na Instagramie zdjęcie przedstawiające jej męża Michała Żebrowskiego oraz Mateusza Damięckiego. Fotografia, na której widać "okładających się pięściami" mężczyzn, została prawdopodobnie zrobiona podczas prób do spektaklu "Bliżej" z repertuaru Teatru 6. piętro.

Gwiazdy o związkach

Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
wideo 2/6

Żona popularnego aktora okrasiła zabawny kadr osobistymi wspomnieniami z młodzieńczych lat. Okazuje się, że celebrytka już wtedy miała słabość do sławnych artystów. Aleksandra Żebrowska dała do zrozumienia, że to właśnie Mateusz Damięcki był kiedyś obiektem jej westchnień. We wpisie wymieniła cechy, za które ceniła nastoletniego gwiazdora.

- Miałam 11 lat. On miał 17. Jeździł z nami na kolonie Pędziwiatr. Był przystojny, opalony, wysportowany, zabawny i nie wiedział, jak mam na imię. Ja wyglądałam jak chłopiec, miałam fryzurę na grzyba, szczyciłam się swoją nadruchomością stawów i byłam w nim zakochana po uszy. O dziwo, nic z tego nie wyszło - zaznaczyła z humorem. - Mateusz dowiedział się o tym dopiero po latach, od Michała, w garderobie - dodała.

Aleksandra Żebrowska porównuje męża do Mateusza Damięckiego

Michał Żebrowski i Mateusz Damięcki to aktorzy, którzy nie po raz pierwszy łączą swoje siły w artystycznym projekcie. 1 października w Teatrze 6. piętro ma miejsce premiera spektaklu "Bliżej", w której razem biorą udział. Aleksandra Żebrowska życzyła więc obu panom powodzenia na scenie. Przy okazji skomplementowała męża, sugerując, że cechuje się takimi samymi zaletami, które kiedyś przyciągały ją do Mateusza Damięckiego.

- Trzymam za Was wszystkich kciuki, a najbardziej za Michała Żebrowskiego, który ma 50 lat, jest przystojny, trochę opalony, wysportowany, zabawny i wie, jak mam na imię! - zażartowała celebrytka.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Berenika Olesińska

Źródło: Instagram

Źródło zdjęcia głównego: MWmedia.pl

Pozostałe wiadomości