Gwiazdy

Aleksandra Szwed świętuje 31. urodziny: "Wstajesz rano, a tu starość"

Gwiazdy

Michał Wargin/East News

Aleksandra Szwed ma kolejny powód do świętowania. Aktorka niedawno urodziła drugie dziecko, teraz obchodzi 31. urodziny. Wyjątkowy dzień razem z rodziną postanowiła spędzić w Kielcach. Celebrytka pochwaliła się w Internecie zdjęciem z plaży z żartobliwym opisem.

Aleksandra Szwed i pierwsze urodziny we czwórkę

Aktorka po raz drugi została mamą 3 lipca 2021. Razem z partnerem, Krzysztofem Białkowskim i synem Borysem powitała na świecie córeczkę. Wyjątkowe fotografie, które publikowała w sieci tuż po porodzie wzbudzały zachwyt jej obserwatorów - szczególnie ta, na której aktorka pokazała pierwsze spotkanie rodzeństwa.

Aleksandra Szwed i żartobliwy, urodzinowy wpis

Aleksandra w tym roku świętuje nad jeziorem. Celebrytka przebywa obecnie w Kielcach, o czym poinformowała za pomocą mediów społecznościowych. Aktorka słynie z dystansu do siebie, stąd pewnie żartobliwy podpis pod zdjęciem: " Gdy wstajesz rano, a tu starość i to bardziej niż wczoraj...". Oczywiście obserwatorzy gwiazdy zasypali ją pod postem życzeniami: "Wszystkiego najlepszego młoda kobieto!", "Najlepszości", "Dużo zdrówka".

Zobacz także:

Zobacz wideo: Czy w Polsce trudno jest dostać rolę przez karnację? Ola Szwed o swoich doświadczeniach

Autor: Karolina Kubicka

Pozostałe wiadomości