Aleksandra Popławska przeprowadziła się na wieś. „W mieście zostałam napadnięta i okradziona"

Gwiazdy

x-news

Po kilku latach spędzonych w stolicy Aleksandra Popławska postanowiła uciec od zgiełku miasta. Nie czuła się w nim zbyt bezpiecznie. Aktorka razem z rodziną zamieszkała w domu na skraju Puszczy Kampinoskiej. Jak wygląda jej nowe gniazdko?

Aleksandra Popławska – decyzja o przeprowadzce

Aleksandra Popławska wraz z rodziną przeprowadziła się z gwarnej Warszawy do domu położonego na skraju Puszczy Kampinoskiej. Jak przyznała, decyzja o zmianie miejsca zamieszkania, a co za tym idzie, także stylu życia, była jej bardzo potrzebna.

Nie bałam się przeprowadzić na wieś. To w mieście raz zostałam napadnięta i okradziona, tutaj czuję się bezpiecznie. Do mojej miejscowości dojeżdża autobus, potem kawałek trzeba przejść, bo mój dom jest ostatni, a za nim zaczyna się puszcza

- zdradziła aktorka w "Wysokich Obcasach".

Blokowiska nie były dla niej niczym zaskakującym, gdyż była z nimi związana przez wiele lat. Mimo wszystko dopiero na wsi poczuła błogość, spokój i prawdziwe szczęście.

Po różnych doświadczeniach w dzieciństwie i wczesnej młodości – mieszkanie w dużych skupiskach ludzkich, obcowanie ze spółdzielniami czy wspólnotami mieszkaniowymi źle mi się kojarzyło – szukałam ciszy, intymności i niezależności. Znalazłam takie miejsce, w którym, jeśli mam ochotę, mogę poleżeć na trawie w słońcu, tak jak mnie Pan Bóg stworzył, i nikt mi w tym nie przeszkadza

- powiedziała Aleksandra Popławska.

Aleksandra Popławska ma nowy dom

Aktorka przeprowadzając się na wieś stworzyła wyjątkowy, klimatyczny i ciepły dom, w którym czas uwielbia spędzać cała rodzina. Nawet nastoletnia córka Antonina, zamiast imprez i szaleństwa w wielkim mieście, wybiera ciszę na wsi.

Aleksandra Popławska w nowym domu chętnie przyjmuje gości.

Goście, dorośli i dzieci, a przyjeżdża ich tu trochę, mamy dla nich nawet domek na drzewie, lubią tu być

- stwierdziła aktorka.

Jak wygląda wnętrze domu? Jest urządzony w prowansalskim stylu. W pomieszczeniach nie zabrakło drewnianych elementów, które nadają mu ciepła.

Mój dom przypomina stylem domek prowansalski, ciepły i przytulny, pełno w nim obrazów, pamiątek z podróży, książek. Mam kominek i duży stół ze starego dębowego drewna z recyklingu z kaflem na środku, na którym można postawić gorące naczynia

- opowiadała Aleksandra.

Czy 6-letnie małżeństwo Kim Kardashian i Kanye Westa wisi na włosku? Pojawiły się nowe doniesienia, że para nie mieszka ze sobą… już od roku. Raper przeprowadził się podobno na ranczo w Wyoming, a celebrytka odwiedza go raz w miesiącu wraz z dziećmi.

Zobacz także:

Agnieszka Włodarczyk pokazała nowego partnera. Ukochany jest rekordzistą świata. Fani: "Piękna z was para"

Elton John świętuje wyjątkową rocznicę. "Gdybym 30 lat temu nie poprosił o pomoc, byłbym martwy"

Córka Joanny Krupy rozpieszczana przez jurorów Top Model. Co dał jej Dawid Woliński? "Bardzo miło przyjęli ją wujkowie"

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00.

Autor: Nastazja Bloch