Gwiazdy

Aleksandra Popławska zachwyciła "panów z motorówki". Aktorka ćwiczyła jogę nad wodą

Gwiazdy

Aleksandra Popławska

Aleksandra Popławska przebywa teraz w Wenecji, gdzie oprócz wypoczynku, stara się zadbać także o formę. Aktorka podzieliła się w sieci zdjęciami z treningu jogi. Widok ćwiczącej gwiazdy zachwycił tajemniczych nieznajomych. Aleksandra opisała ich reakcję na jej widok na swoim profilu na Instagramie.

Aleksandra Popławska i aktywność zawodowa

Aktorka jest niekwestionowaną ulubienicą widzów. Teraz ma za sobą bardzo pracowity czas. Wszystko za sprawą zdjęć do serialu "Szadź". Popławska gra w nim panią komisarz Agnieszkę Polkowską. Policjantka stara się złapać Piotra Wolnickiego, seryjnego mordercę, w którego postać wciela się Maciej Stuhr.

Na platformie Player.pl można już oglądać drugi sezon produkcji. Co ciekawe, jego fabuła - w przeciwieństwie do pierwszej serii - nie ma literackiego pierwowzoru. - Scenariusz jest bardzo dobrze napisany. Moim zdaniem ta seria jest równie dobra, a nawet lepsza niż pierwsza - mówiła jeszcze niedawno w Dzień Dobry TVN aktorka.

Aleksandra Popławska trenuje jogę

Gwiazda dba nie tylko o wygląda swojego ciała, ale także o dobre samopoczucie. W tym celu od długiego czasu trenuje jogę. Niejednokrotnie już chwaliła się w sieci, jak bardzo jest wygimnastykowana. Tym razem podczas ćwiczeń, Aleksandra miała widownię...

- Panowie z motorówki za mną, przypłynęli zapytać czy nie potrzebuje pomocy. W tle - Wenecja. Elastycznego weekendu życzę - czytamy we wpisie.

Fani byli zachwyceni treningiem aktorki. W komentarzach czytamy: "To człowiek się w tych miejscach zgina?", "Pani Aleksandrooooo! Pani to wszystko pięknie wychodzi ", "Ja też bym przypłynął jak bym Cię zobaczył ".

Zobacz też:

Zobacz wideo: Aleksandra Popławska o swojej roli w serialu „Szadź”: Moim zadaniem ta seria jest równie dobra, a nawet lepsza niż pierwsza

Autor: Oskar Netkowski

Pozostałe wiadomości