Gwiazdy

Aleksandra Popławska składa wzruszające życzenia córce z okazji 16. urodzin. Fani: "Mega do Ciebie podobna"

Gwiazdy

Kamil Piklikiewicz/East News

Aleksandra Popławska i Marek Kalita wspólnie wychowują nastoletnią córkę. 17 sierpnia Aleksandra skończyła 16 lat. Z tego powodu aktorka opublikowała w mediach społecznościowych jej zdjęcia i napisała poruszające życzenia.

Córka Aleksandry Popławskiej

Aleksandra Popławska i Marek Kalita od wielu lat tworzą szczęśliwy związek, choć aktor jest od swojej partnerki starszy o 18 lat. Od razu wpadli sobie w oko i się zakochali. W mediach próżno szukać informacji o skandalach z ich udziałem. Prowadzą spokojne życie w Puszczy Kampinoskiej i dogadują się nie tylko prywatnie, ale również zawodowo. Niejednokrotnie bowiem mieli okazję ze sobą pracować. Wspólnie wychowują także dziecko.

- Łączy nas praca i wspólna pasja, jaką jest teatr, ale najsilniejszym magnesem jest nasza piękna i kochana córka - mówił Marek Kalita w wywiadzie dla "Pani".

Antonina Kalita obchodzi urodziny

We wtorek 17 sierpnia córka Aleksandry Popławskiej i Marka Kality obchodziła swoje 16. urodziny. Z tej okazji aktorka - która coraz częściej pokazuje pociechę w mediach społecznościowych - opublikowała jej portrety i złożyła życzenia. W emocjonalnym wpisie nawiązała do aktualnej sytuacji kobiet w Afganistanie.

- Moja córka kończy dziś 16 wiosen. W kontekście tego, co przeżywają dziś Afgańskie kobiety, mogę życzyć jej tylko jednego. Świata bez wojen i przemocy, zwłaszcza wobec kobiet. Z dala od tych, którzy próbują odebrać wolność i narzucić swój światopogląd. Z dala od tych, którzy chcą "ugruntowywać cnoty niewieście" bo, jak to napisała Simone de Beauvoir - "Nikt nie jest bardziej arogancki, agresywny i pogardliwy wobec kobiet niż mężczyzna niepewny swej męskości" . Sto lat córko. Bądź mądra, piękna, niezależna i ciekawa świata, mimo jego okropieństw - napisała Aleksandra Popławska na swoim koncie na Instagramie.

Post aktorki wzbudził ogromne zainteresowanie w sieci i internauci pospieszyli z urodzinowymi życzeniami dla jej córki. W komentarzach obserwatorzy stwierdzili również, że Antonina wygląd odziedziczyła po sławnej mamie. Pisali: "Dziewczyna o eleganckiej urodzie", "Jaka ona jest piękna!", "Na drugim zdjęciu jest mega do Ciebie podobna" czy "Śliczna kobietka, po mamie".

Zobacz także:

Zobacz wideo: Aleksandra Popławska o obsadzie serialu "Szadź"

Autor: Sabina Zięba

Pozostałe wiadomości