Gwiazdy

Aleksandra Popławska o trzecim sezonie "Szadzi". "Zadzwoniliśmy do Tarantino i on się zgodził go wyreżyserować"

Gwiazdy

Aleksandra Popławska jest jedną z gwiazd serialu "Szadź". Aktorka gra w nim policjantkę, która próbuje złapać seryjnego mordercę granego przez Macieja Stuhra. Jak wygląda praca na planie serialu? Czego możemy spodziewać się w kolejnym sezonie? Dowiecie się tego z rozmowy, którą przeprowadził z aktorką nasz reporter Piotr Wojtasik.

Aleksandra Popławska o pracy na planie serialu "Szadź"

Aleksandra Popławka w serialu "Szadź" gra panią komisarz Agnieszkę Polkowską. Policjantka stara się złapać Piotra Wolnickiego, seryjnego mordercę, w którego postać wciela się Maciej Stuhr. Jak aktorka przygotowywała się do roli? Czy musiała poprawić swoją kondycję? - Ujęcia, na szczęścia, były krótkie. W serialu tak naprawdę tylko udaję, że biegnę - wyjawiła.

Na platformie Player.pl można już oglądać drugi sezon serialu "Szadź". Co ciekawe, jego fabuła - w przeciwieństwie do pierwszej serii - nie ma literackiego pierwowzoru. - Scenariusz jest bardzo dobrze napisany. Moim zadaniem ta seria jest równie dobra, a nawet lepsza niż pierwsza - dodała aktorka.

Czy powstanie trzeci sezon "Szadzi"?

Serial z udziałem Aleksandry Popławskiej i Macieja Stuhra cieszy się ogromną popularnością. Czy po takim sukcesie możemy się spodziewać kolejnych sezonów? - Sławomir Fabicki powiedział, że gdyby była część trzecia, on będzie robił swój film i nie będzie miał czasu reżyserować. Zadzwoniliśmy do Quentina Tarantino i on się zgodził, ale przyznał, że będzie musiał troszeczkę podkręcić akcję i jeszcze trochę zmasakrować bohaterów - dodała ze śmiechem aktorka.

Premierowe odcinki drugiego sezonu serialu "Szadź" można oglądać w każdy wtorek na platformie Player.pl.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki zobaczysz na Player.pl.

Zobacz także:

W półfinale "Power Couple" emocje sięgną zenitu. "Dlaczego na mnie krzyczysz?"

Uczestnicy "Hotelu Paradise" i "Big Brothera" walczą o luksus i imprezę życia. Zobacz zwiastun nowego show. Kiedy premiera?

Zapłakana Małgorzata Socha żegna się z planem "BrzydUli 2". Grażyna Wolszczak: Proponuję serial "Violetta"

Autor: Katarzyna Oleksik

Reporter: Piotr Wojtasik

Pozostałe wiadomości