Gwiazdy

Aleksandra Kwaśniewska żartuje z zakupów męża. Pokazała z czym wrócił ze sklepu Kuba Badach

Gwiazdy

Zakupy spożywcze to nieodłączny element codzienności każdego z nas. Okazuje się jednak, że wizyta w sklepie to większe wyzwanie, niż się wydaje. Przekonała się o tym Aleksandra Kwaśniewska, która poprosiła męża o kupienie awokado i koperku. To z czym wrócił było nie lada zaskoczeniem.

Mąż na zakupach

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach są małżeństwem od przeszło 8 lat i uchodzą za jeden z bardziej udanych związków w polskim show biznesie. Para bardzo rzadko pokazuje się razem na salonach, ale od czasu do czasu możemy zobaczyć ich wspólne zdjęcia w mediach społecznościowych Oli. Ostatnio, postanowiła się podzielić z fanami zakupami, które zrobił jej mąż.

Zadanie wydawało się proste: Kuba miał kupić awokado i koperek. Ku zdziwieniu swojej żony do domu wrócił z… mango i pietruszką. Pomyłka na tyle rozbawiła Olę, że podzieliła się historią ze swoimi fanami.

Lawina pomyłek

Po opublikowaniu zdjęcia, do Oli zaczęły zgłaszać się fanki, których partnerzy zaliczyli podobne wpadki. Gwiazda postanowiła podzielić się nimi na Instastory. Biorąc pod uwagę ilość zgłoszeń, okazuje się, że nie tylko Kuba Badach ma kłopot z robieniem zakupów.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz też:

Żona Macieja Stuhra ma dość: „Zakładam kaganiec mężowi”

Aleksandra Żebrowska zdradza ciążowe sekrety. Ile przytyła w trzecim trymestrze?

Marcin Prokop pochwalił się talentem żony. "Taka żona to skarb"

Autor: Agata Polak

Pozostałe wiadomości