Gwiazdy

Aleksandra Kwaśniewska wspiera uczniów. W mediach społecznościowych opublikowała zabawne zdjęcie z dzieciństwa

Gwiazdy

Aktualizacja:

Aleksandra Kwaśniewska tuż po rozpoczęciu roku szkolnego postanowiła wesprzeć na duchu wszystkich uczniów. Córka byłego prezydenta opublikowała na Instagramie zabawne zdjęcie z dzieciństwa i przyznała, że doskonale rozumie dzieci, które po wakacjach wracają do swoich obowiązków.

Aleksandra Kwaśniewska – zdjęcie z dzieciństwa

Aleksandra Kwaśniewska, choć nie występuje na ściankach, aktywnie udziela się w mediach społecznościowych. Córka byłego prezydenta dzieli się ze swoimi fanami rodzinnymi zdjęciami, a także chętnie wraca do przeszłości, pokazując fotografie z dzieciństwa. Internauci doceniają poczucie humoru i dystans Oli, a pod zdjęciami zostawiają wiele komentarzy. Nie inaczej było tym razem.

39-latka tuż po rozpoczęciu roku szkolnego zamieściła na Instagramie zabawne zdjęcie z młodości. Mina małej Aleksandry rozśmieszyła fanów. Na fotografii ewidentnie widać, że dziewczynka siedząca przy stole jest znudzona szkolnymi obowiązkami. Nowy post skomentowała krótko:

Kochane Dzieci, współczuję. Ciocia Ola

- czytamy.

Fani komentują

Wszystko wskazuje na to, że Aleksandra doskonale pamięta jakie emocje towarzyszy jej w czasach szkolnych. Zabawiane zdjęcie okazało się strzałem w dziesiątkę. Fani Kwaśniewskiej docenili żart i licznie komentowali fotografię, a nowy posty z pewnością poprawił humor zarówno uczniom, jak i ich rodzicom.

Ja myślę, że to jest także przesłanie dla dorosłych, bo w każdy poniedziałek czujemy się chyba podobnie

– powiedziała Sandra Hajduk.

Najlepsza fota na temat szkoły, jaką widziałam

- komentowali fani.

Wyświetl ten post na Instagramie.

#KochaneDzieci #współczuję #ciociaOla

Post udostępniony przez Tak Zwana Kwaśniewska (@aleksandraleksandrowna)

Zobacz także:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Autor: Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

Pozostałe wiadomości