Gwiazdy

Aleksandra Kurzak płacze na scenie Metropolitan Opera. Fani: "najwspanialsza Violetta na świecie"

Gwiazdy

Aktualizacja:
Aleksandra Kurzak fot. Tomasz Urbanek/DDTVN/East News

Polska śpiewaczka wystąpiła na scenie Metropolitan Opera w Nowym Jorku. Na udostępnionym nagraniu nie kryje łez wzruszenia. Zobacz wideo!

Aleksandra Kurzak ma na swoim koncie wiele sukcesów: śpiewała w wielu operach na scenach w różnych zakątkach świata, a jej debiutancka płyta solowa "Gioia!" zdobyła status platynowej. Pierwszą edukację muzyczną uzyskała we Wrocławiu, a następnie kontynuowała naukę na kilku zagranicznych uczelniach.

Aleksandra Kurzak płacze ze wzruszenia na scenie MET

Pomimo tak licznych sukcesów, śpiewaczka nie kryła wzruszenia po swoim występie na scenie Metropolitan Opera w Nowym Jorku.

Aleksandra Kurzak występuje w Metropolitan Opera

Polska śpiewaczka na legendarnej scenie zadebiutowała już w 2004 roku rolą Olympi w „Opowieściach Hoffmanna” Offenbacha. Podróż do Nowego Jorku i obejrzenie Kurzak na tamtejszej scenie nie dla każdego jest możliwe, ale na przestrzeni ostatnich lat polscy fani parokrotnie mogli oglądać transmisje kinowe z występów artystki. Obecnie widzowie mogą podziwiać ją w roli Violetty w Traviacie, to właśnie podczas tego występu zyskała ogromne brawa od publiczności.

Więcej:

Autor: Iza Dorf

Pozostałe wiadomości