Gwiazdy

Aleksandra Hamkało urodziła! "Mam cię!"

Gwiazdy

Aktualizacja:
Aleksandra Hamkało

Aleksandra Hamkało po raz drugi została mamą. Aktorka za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowała fanów, że właśnie na świat przyszło jej drugie dziecko.

Aleksandra Hamkało urodziła

Aleksandra Hamkało właśnie powitała na świecie swoje drugie dziecko. Aktorka na swoim Instragramie pokazała zdjęcie ze szpitala, na którym trzyma maleństwo. W poście napisała: "Mam cię??✨". Póki co artystka nie zdradziła płci i imienia malucha.

Po takim opisie na reakcję fanów nie trzeba było długo czekać! Pod uroczą fotografią, którą zamieściła artystka od razu posypały się gratulacje i życzenia dla świeżo upieczonej mamy i maleństwa.

  • Gratulacje ? ściskam was mocno ?
  • Olu, najszczerzej i najserdeczniej gratulujemy! ?
  • ??Siły i miłości!

Aleksandra Hamkało - kim jest?

Aleksandra Hamkało jest absolwentką Wydziału Aktorskiego PWST w Krakowie - Filii we Wrocławiu. W 2009 roku wystąpiła w wideoklipie grupy Behemoth do piosenki "Ov Fire And The Void". Trzy lata później zagrała główną rolę w dramacie "Big Love". Aleksandra Hamkało na swoim koncie ma także role w produkcjach, takich jak: "Disco Polo", "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach" i "Miszmasz czyli Kogel Mogel 3".

Aleksandra Hamkało od 2012 roku jest żoną Filipa Kalinowskiego. Cztery lata po ślubie, urodziła się córeczka pary, Jagna. Teraz rodzina aktorki powiększyła się o drugie dziecko.

Zobacz także: 43 proc. porodów to cesarskie cięcie

Zobacz także:

Najpopularniejsze imiona w Polsce w 2020 roku. Czy wciąż królują te tradycyjne?

Urodziła bliźnięta, ale każde z dzieci ma innego ojca. Jak prawda wyszła na jaw?

Autor: Katarzyna Oleksik

Pozostałe wiadomości