Gwiazdy

Te gwiazdy promują zero waste. Na galach i imprezach pojawiają się w używanych kreacjach

Gwiazdy

Aktualizacja:
Tomasz Urbanek/East News

Zosia Zborowska, Aleksandra Domańska czy Danuta Stenka - te aktorki kilkakrotnie założyły te same sukienki na gale czy imprezy branżowe. Tym samym udowadniają, że nie trzeba wydawać kroci, aby świetnie wyglądać.

Zosia Zborowska w sukience Soni Bohosiewicz

Zosia od dawna angażuje się w ochronę środowiska i działa na rzecz ograniczenia spożywania np. plastiku. Na swoim instagramowym profilu często radzi, jak rozpocząć życie zero waste lub jak wprowadzić pierwsze, małe zmiany do swojego codziennego życia. Ostatnio zachwyciła fanów, gdy na Balu Mistrzów Sportu pokazała się w sukience… Soni Bohosiewicz. W poście aktorka tłumaczyła:

Presja jaka jest wywierana na osoby publiczne, że mają „zaskakiwać stylizacjami”, za każdym razem nowymi oczywiście, jest dla mnie abstrakcją. 2 tygodnie przed balem pomyślałam sobie, że przecież gdybym była anonimowa to w ogóle nie przejmowałabym się takimi drobnostkami i założyła tę samą sukienkę co rok temu albo właśnie pożyczyła od jakiejś koleżanki. Spytałam się Was o zdanie i 90% stwierdziło, że to fajny pomysł. (…) Nie ma co napędzać konsumpcjonizmu, taki ot modowo-balowy #zerowaste

Aleksandra Domańska promuje naturalność

Ola Domańska promuje naturalność i zdrowe podejście do kwestii cielesności i samoakceptacji. To właśnie ona była inicjatorką akcji #ciałoboginizanicsięniewini, która zachęciła tysiące kobiet do udostępniania swoich niedoskonałych zdjęć i filmów oraz spotkała się z bardzo ciepłym przyjęciem. Podobnie aktorka traktuje tematy ekologii oraz ograniczenia używanych przez nas tworzyw.

Z tych właśnie powodów postanowiła na oficjalne wyjścia przychodzić bez makijażu, a później do tej listy dołączyła również zakładanie tej samej sukienki.

Danuta Stenka w satynowej sukience

Jedna z najbardziej utalentowanych polskich aktorek w swoich stylizacjach stawia na klasykę. W 2014 roku na rozdaniu nagród Paszporty Polityki pokazała się w pięknej, granatowej sukience o satynowym wykończeniu. Później zdecydowała się założyć ją jeszcze co najmniej dwa razy.

Agnieszka Jastrzębska

Dziennikarka redakcji Dzień Dobry TVN także nie wstydzi się występować dwukrotnie w tej samej kreacji. Poza rozmową w naszym studio, w ciemnej sukience w wyraziste wzory Agnieszkę można było zobaczyć również na Świątecznej Akcji Charytatywnej w 2015 roku.

Agnieszka Jastrzębska fot. Piotr Blawicki /ddtvn/ East News

Więcej:

Autor: Pola Namysł

Pozostałe wiadomości