Gwiazdy

Naga Aleksandra Domańska pozuje z synem. "To zdjęcie jest tak piękne, że brak słów, by to opisać"

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski
Aleksandra Domańska

Aleksandra Domańska przypomniała o wyjątkowym dla siebie zdjęciu. Aktorka pozuje na nim nago, tuląc do siebie syna Ariela. Wraz z fotografką, która odpowiada za intymne kadry, w osobistym wpisie rozważała nad więzią matki z dzieckiem i zmianie życia, po jego przyjściu na świat.

Aleksandra Domańska i macierzyństwo

Aleksandra Domańska została mamą w październiku 2021 roku. Gwiazda niechętnie mówi w mediach o życiu osobistym. I tak o tym, że ma partnera i spodziewają się dziecka, fani dowiedzieli się na chwilę przed porodem. W tej kwestii niewiele się zmieniło. W dalszym ciągu, aktorce udaje się zatrzymać to, co dzieje się w jej życiu osobistym, dla siebie.

#BezCukru z Oskarem Netkowskim

#BezCukru 10. Michał Szpak
#BezCukru 10. Michał Szpak Dzień Dobry TVN Online
wideo 2/10

Aktorka od 2009 roku konsekwentnie skupia się na pracy zawodowej. To wtedy zaczęła się jej przygoda z teatrem. W 2011 r. z kolei, pojawiła się w "Przepisie na życie", a w 2013 r. w "Lekarzach". Oba seriale można było oglądać na antenie TVN. Publiczność mogła ją również podziwiać w takich produkcjach jak m.in.: "Na noże", "Belfer 2", czy "Mały zgon". Na swoim koncie ma również role w "Drogówce" jako Lena, grała także w "Ambassadzie" Juliusza Machulskiego, czy "Pod mocnym Aniołem" w reżyserii Wojtka Smarzowskiego.

Aleksandra Domańska w nagiej sesji z wyjątkowym przekazem

Aktorka na swoim profilu mediach społecznościowych, przypomniała fanom o fotografii z małym Arielem. Wyjątkowe kadry to nie tylko świetna pamiątka, ale także powrót do tego, co dla niej najważniejsze. - Dziś mam ten luksus, że nie muszę się produkować z wnętrza swoich flaków, bo zrobiła to za mnie Natalia Miedziak-Skonieczna - czytamy w osobistym wpisie.

Autorka zdjęcia bardzo dokładnie pamięta dzień sesji. W kilku zdaniach zawarła swoje przemyślenia. - Oto Ola tuląca Ariela. Olę poznałam w ciąży - swojej i jej i to ciąża nas połączyła. Na zdjęcia te miałyśmy całe 8 minut zanim złapała nas ulewa, 8 minut wystarczyło. Za trzy dni minie rok odkąd sama zostałam Mamą. Co ja-z-teraz powiedziałabym sobie z przeszłości? Ta, która buja się w hamaku tuląc przy piersi roczną Jankę - tej, która zniecierpliwiona i ciut już znudzona czeka na wyklucie się jaja? Bardzo łaknęłam wtedy dobrych rad, sprawdzonych przepisów i słów otuchy, że jednak nie zniknę, że jeszcze będę mogła (tu wstaw cokolwiek, co jest dla Ciebie ważne), że dam radę. Nie zniknęłam, mogę, daję radę. Ale czy w ogóle istnieją słowa, które mogłyby mnie na taką zmianę przygotować? Dziś będąc rok dalej już wiem dlaczego nikt mi nic nie powiedział - i z tego powodu Wam i sobie z przeszłości tego też nie zdradzę - czytamy w osobistym wpisie fotografki, cytowanym przez Olę Domańską.

Obie panie są zgodne co do faktu, że przyjście na świat dziecka odmieniło ich życia. - Macierzyństwo zmienia wszystko bezpowrotnie (i tu kropka). Nie na gorsze i nie na lepsze, zmienia po prostu. Zmienia ciało, relację, przyjaźnie, świata postrzeganie, codzienność. Wychylenia emocjonalne są większe niż dotychczas, zamiast trudno bywa bardzo trudno, zamiast dobrze bywa wspaniale. Odkąd zostałam mamą nigdy nie byłam bardziej: bardziej zmęczona, rozśmieszona, rozanielona, kochająca, obecna, rozumiejąca, ogarniająca, poturbowana, niewyspana, zakochana, pogryziona, martwiąca się - zwierzyła się kobieta.

Fanie wydawali się wyjątkowo poruszeni. "Najpiękniejsze zdjęcie, jakie ostatnio mogłam zobaczyć - takie tulące serce po tych makabrycznych obrazach przyrody ostatnio - nadzieja, że jest prawdziwa miłość", "To zdjęcie jest tak piękne, że braknie słów aby to opisać" - komentowali obserwatorzy.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Wojciech Olszanka / East News

Pozostałe wiadomości